Krwawy zamach w kościele we Francji! Są ofiary, jednej kobiecie obcięto głowę

koniec kas samoobsługowych

Krwawy zamach w kościele we Francji! Od samego rana dramatyczne wiadomości napływają z Nicei, gdzie doszło do ataku nożownika. Według wstępnych przekazów, nie żyją dwie lub trzy osoby. Francuskie media podają dodatkowo, że napastnik jednej z kobiet odciął głowę. Jeden z najlepiej poinformowanych portali w Polsce – a więc popularny KiKŚ – informuje, że według relacji świadków, agresor podczas ataku miał krzyczeć „Allahu Akbar”. Wszystkie służby we Francji postawiono w stan najwyższej gotowości. To już kolejny tak brutalny atak w tym kraju w bardzo krótkim czasie.

Krwawy zamach w kościele we Francji! Są ofiary, jednej kobiecie obcięto głowę

Dramatyczne informacje docierają z francuskiej Nicei. Jak podają miejscowe media, doszło tam do zamachu – w pobliżu lub nawet w samym kościele. Agresorem okazał się nożownik, który ranił kilkoro ludzi. Już teraz mówi się o przynajmniej dwóch ofiarach napastnika. Niektóre przekazy medialne publikują już także informacje o trzeciej ofierze ataku. Mrożące krew w żyłach doniesienia mówią, że nożownik jednej z ofiar – kobiecie – odciął głowę.

Wszystkie francuskie służby postawiono w stan specjalnej gotowości. Według świadków, podczas ataku napastnik krzyczał „Allahu Akbar” – o czym informuje między innymi portal KiKŚ – Konflikty i Katastrofy Światowe. Według relacji tego samego portalu, zamachowiec został postrzelony przez policję.

ZOBACZ TAKŻE: SZEF NIE ZAPŁACIŁ MU ZA PRACĘ. SPRZEDAŁ CIĘŻARÓWKĘ, KTÓRĄ JEŹDZIŁ – RAZEM Z TOWAREM! MĘŻCZYZNA MOŻE MIEĆ TERAZ POWAŻNE KŁOPOTY!

Kolejny makabryczny atak we Francji w krótkim czasie. Wszystko po zdecydowanych słowach prezydenta Macrona

To już kolejny budzący przerażenie atak we Francji w krótkim czasie. Nie tak dawno głośno było o nauczycielu, któremu w makabryczny sposób 18-latek także odciął głowę. Po tych zdarzeniach w tymże kraju zawrzało. O wszystkim w zdecydowany sposób mówił tamtejszy prezydent Macron. Niestety jednak, jego słowa wzbudziły kontrowersje, a może i przyczyniły się do kolejnej agresji zamachowców. O wszystkim pisał portal KiKŚ – zaledwie jeden dzień przed dzisiejszym atakiem:

Emmanuel Macron po ataku na francuskiego nauczyciela zaostrzył stanowisko wobec radykalnego islamu. Spotkało się to z…

Opublikowany przez KiKŚ – Konflikty i katastrofy światowe Wtorek, 27 października 2020

źródło: RMF24.pl, KiKŚ

Bartek Z

Absolwent Uniwersytetu Wrocławskiego na kierunku Dziennikarstwo i Komunikacja Społeczna, specjalizacja: dziennikarstwo sportowe. Pasjonat piłki ręcznej oraz piłki nożnej.