„Kosmiczny wykop” – serial animowany z Robertem Lewandowskim

Telewizja TVN wyemituje niebawem „Kosmiczny wykop” – serial animowany z udziałem Roberta Lewandowskiego. Będzie to nowość TVN, Siódemki i player.pl. Produkcja będzie się składać z 26 odcinków, a premiera już jesienią.

 

 

„Kosmiczny wykop” – serial animowany

Portal wirtualnemedia podaje, że „Kosmiczny wykop” będzie połączeniem science fiction z tematyką sportu. Animacja serialowa ma przedstawiać kulisy piłki nożnej. Serial jest wspólnym projektem Roberta Lewandowskiego, TVN i Studio Orange Animation. Akcja serialu skupia się na mistrzostwach w piłce nożnej, w których występują drużyny z tzw. Galaktycznej Ligi. O zwycięstwo walczy drużyna z planety Spaceball złożona z nietypowych zawodników. Natomiast jej kapitanem jest Robert Lewandowski.

 

Po co Robert Lewandowski w serialu?

Głównym założeniem używania wizerunku Roberta Lewandowskiego w animacji dla dzieci jest przekazywanie ważnych wartości. Należą do nich: przyjaźń, szacunek czy empatia. Naturalnie chodzi o stworzenie kreskówki z ciepłym i pozytywnym przekazem.

 

Kto tworzy serial „Kosmiczny wykop”?

Reżyserem i scenarzystą serialu „Kosmiczny wykop” jest Bartosz Kędzierski. Z kolei producentem z kolei jest Paweł Pewny. Natomiast autorem rysunków jest David Szatarski.

 

Kiedy i gdzie będzie emitowany serial?

Serial „Kosmiczny wykop” będzie miał premierę we wrześniu tego roku. Całość, czyli 26 odcinków będzie można zobaczyć na antenie TVN, Siódemki. Dodatkowo serial będzie dostępny w serwisie player.pl.

 

Robert Lewandowski – serial o piłkarzu

Robert Lewandowski urodził się w 1988 roku i jest uznawany za jednego z najbardziej znanych i utalentowanych piłkarzy nożnych na świecie. Gra w niemieckim klubie Bayern Monachium. Natomiast w reprezentacji Polski jest kapitanem. Cechuje go ponadprzeciętna precyzja i skuteczność w wykańczaniu akcji. Lewandowski jest chwalony przez ekspertów, zawodników i trenerów także za wybitną etykę pracy, profesjonalizm, wzorową mentalność, dyscyplinę, prowadzenie zdrowego stylu życia i skrupulatne przestrzeganie diety żywieniowej.

 

Podsumowując, Robert Lewandowski znany na całym świecie jest nie tylko wzorem do naśladowania dla piłkarzy. Jest on także mentorem i drogowskazem dla najmłodszych, czyli dla dzieci. Dlatego też powstaje serial animowany z Robertem Lewandowskim „Kosmiczny występ”. Premiera jesienią 2020 roku.

Marta D

Absolwentka dziennikarstwa, kulturoznawstwa i fotografii – radiowiec z zawodu, kulturalny człowiek z wykształcenia, fotograf z pasji. Humanistka i umysł ścisły w jednym. Nie lubi zamykać się w ramach szablonowości. Uwielbia wyzwania, nowe miejsca i ciekawych ludzi.