Korwin-Mikke zasnął podczas przemówienia premiera. To nie pierwsza taka sytuacja! [ZDJĘCIA]

Korwin-Mikke zasnął podczas

Przemówienie Mateusza Morawieckiego wywołało ogromne emocje. Premier w ostrych słowach skomentował awanturę wokół budżetu unijnego. Jednak okazuje się, że nie wszyscy byli tym zainteresowani. Zdjęcie, na którym widzimy, jak jeden z polityków śpi podczas przemówienia Mateusza Morawieckiego, obiegło media! Co więcej, to nie pierwszy raz kiedy Korwin-Mikke zasnął w takiej sytuacji! Zobaczcie!

Posiedzenie Sejmu, które miało miejsce w środę, 18 listopada wywołało wielkie poruszenie. Mateusz Morawiecki zabrał głos w sprawie budżetu unijnego, a jego przemówienie wywołało skrajne emocje wśród posłów i posłanek zgromadzonych na sali. Wydaje się, że jedyną niewzruszoną osobą po przemówienia Mateusza Morawieckiego był Janusz Korwin-Mikke, który uciął sobie w tym momencie drzemkę. Zdjęcie w mgnieniu oka obiegło media i jak się okazuje, to nie pierwsza sytuacja właśnie z tym politykiem w roli głównej.

Korwin-Mikke zasnął podczas przemówienia premiera!

Po emocjonującym występie premiera, w sieci pojawiły się zdjęcia śpiącego polityka. Barbara Nowacka zamieściła fotkę śpiącego Korwin-Mikke na swoim profilu w mediach społecznościowych i pokusiła się przy tym o uszczypliwy komentarz. Trzeba przyznać, że to niecodzienny widok w Sejmie.

Morawiecki kłamie a Korwin śpi

Dodajmy, że to nie pierwszy raz, kiedy Janusz Korwin-Mikke zasnął w takiej sytuacji. Rok temu podczas inauguracji posiedzenia w Sejmie również byliśmy świadkami, jak poseł uciął sobie drzemkę.
Wówczas tę sytuację skomentował Konrad Berkowicz z Konfederacji, który zaznaczył, że jego kolega z sejmowej ławy właśnie w taki sposób się skupia:

Nie potwierdzam, aby Janusz Korwin-Mikke spał wczoraj podczas inauguracyjnego posiedzenia Sejmu. On często przymyka oczy i w ten sposób się skupia

Co więcej, w programie „Debata Dnia” w Polsat News podczas wywiadu na żywo można było zobaczyć, jak Korwin-Mikke odchyla się mocno do tyłu i przez pewnie czas pozostaje w tej pozycji podczas wywiadu. Nie da się ukryć, że była to krępująca sytuacja zarówno dla dziennikarki, jak i dla jej drugiego gościa. Internauci od razu zauważyli to nagranie, które do tej pory krąży w sieci.

Zobaczcie również: Zasnął w pracy i wjechał w regał. Katastrofa na magazynie [WIDEO]

Źródło: Instagram, O2.pl, Wp.pl.