Kontuzja reprezentanta Polski eliminuje go z mundialu! Messi odetchnął

filar reprezentacji polski

Kontuzja reprezentanta Polski definitywnie eliminuje go z nadchodzącego mundialu w Katarze. Czesław Michniewicz ma nie lada problem. O kłopotach naszej kadry w środku pola wiadomo już nie od dziś. Teraz selekcjoner stracił kolejny istotny element układanki w pomocy, bo już na 100% wiadomo, że Jacek Góralski nie zdoła się wykurować na turniej. Mistrzostwa Świata 2022 zaczynają się już za niespełna miesiąc.

Kontuzja reprezentanta Polski eliminuje go z mundialu! Messi odetchnął z ulgą

Bardzo złe wieści docierają do kibiców w kontekście mundialu w Katarze. Mianowicie, na turnieju na pewno nie zobaczymy jednego z bardziej charyzmatycznych piłkarzy naszej reprezentacji – Jacka Góralskiego. Popularnego „Górala” z występu na Mistrzostwach Świata wyeliminowała kontuzja. Góralski już od dłuższego czasu zmagał się z kłopotami zdrowotnymi, jednak wszystko wskazywało na to, że będzie w pełni sił i do Kataru ostatecznie poleci. Dziś niestety okazało się, że jest to kolejny środkowy pomocnik, na którego Michniewicz podczas mundialu nie może liczyć.

Góralski zagrał między innymi w arcyważnym barażowym starciu ze Szwecją, dzięki któremu Polacy awansowali na Mistrzostwa Świata. Był z pewnością ważną postacią w szeregach piłkarzy, których do dyspozycji chciał mieć selekcjoner Czesław Michniewicz. Już od dawna żartobliwie mówiono, że pojedynki ostro grającego Góralskiego z Messim podczas spotkania z Argentyną, będą czymś szczególnym. Dziś niestety już wiemy, że do takowych nie dojdzie.

ZOBACZ TAKŻE: Uwaga kierowcy! Ważna zmiana już od 1 listopada, to teraz sprawdzą na przeglądzie

Góralskiego z występu na Mistrzostwach Świata wyeliminowała kontuzja mięśniowa

Jak czytamy na social mediach Kanału Sportowego – Góralskiego z występu na mundialu wyeliminował uraz mięśniowy. To już kolejna poważna wyrwa w środku pola kadry Michniewicza. Wcześniej poważnej kontuzji doznał Jakub Moder, który także nie poleci do Kataru. Kibice sporo zastrzeżeń mają też do formy Grzegorza Krychowiaka, który ich zdaniem w reprezentacji już dawno nie pokazuje dobrego poziomu z poprzednich lat.

źródło: Twitter

Bartek Z

Absolwent Uniwersytetu Wrocławskiego na kierunku Dziennikarstwo i Komunikacja Społeczna, specjalizacja: dziennikarstwo sportowe. Pasjonat piłki ręcznej oraz piłki nożnej.