Koncert Zenka Martyniuka online – tak Biedronka nagradza swoich pracowników!

Koncert Zenka Martyniuka

Wirtualny koncert Zenka Martyniuka i Beaty Kozidrak to prezent, który Biedronka przygotowała dla swoich pracowników z okazji Nowego Roku. Wydarzenie poprowadzi sam Krzysztof Ibisz, a na scenie pojawi się również Kabaret Ani Mru Mru i Adam Sztaba, który wraz z pracownikami Biedronki przygotował teledysk do piosenki „Biała Armia”.

Wirtualny koncert Zenka Martyniuka i Beaty Kozidrak

Sieć sklepów Biedronka przygotowała dla swoich pracowników wyjątkowy prezent z okazji Nowego Roku. Wydarzenie jest także podziękowaniem za pracę w tak trudnym i nieprzewidywalnym roku 2020. Już 10 stycznia odbędzie się wirtualny koncert, na którym zagrają największe polskie gwiazdy – Zenek Martyniuk i Beata Kozidrak. To jednak nie koniec atrakcji, jakie przygotowała dla swoich pracowników Biedronka. Na scenie wystąpi również kabaret Ani Mru Mru, który na tę okazję przygotował nowe skecze. Będą one miały premierę właśnie 10 stycznia. Uroczystość poprowadzi Krzysztof Ibisz. Oprócz koncertu Zenka Martyniuka i Beaty Kozidrak, na żywo odbędzie się również wywiad z Łukaszem Grassem, autorem książki „Łączy nas Biedronka”, opowiadającej o historii sieci sklepów.

Koncert będzie można oglądać online. Co ciekawe, Biedronka zatrudnia około 70 tys. pracowników, dlatego specjalnie na to wydarzenie stworzono platformę, która umożliwi transmisję dla kilkudziesięciu tysięcy osób. Ponadto będzie to największe wydarzenie tego typu w Polsce.

ZOBACZ TAKŻE: BIEDRONKA BĘDZIE TESTOWAĆ GOGLE VR – ZMIANY DLA PRACOWNIKÓW

To wciąż nie koniec atrakcji, jakie Biedronka przygotowała dla swoich pracowników. Oprócz koncertu Zenka Martyniuka i Beaty Kozidrak, na scenie wystąpi również Adam Sztaba, który przygotował teledysk z udziałem pracowników Biedronki i Beaty Kozidrak. Wykonali oni wspólne piosenkę „Biała Armia”. W trakcie trwania wydarzenia, wszyscy pracowni będą mogli wysyłać życzenia, a także zdjęcia, które będą transmitowane na żywo. Odbędzie się także konkurs SMSowy, w którym do wygrania będą atrakcyjne nagrody. Podczas spotkania nie zabraknie dyrektorów i menadżerów, którzy osobiście złożą noworoczne życzenia.

 

źródło: superbiz.se.pl

Magdalena C

Z wykształcenia inżynier produkcji. Miłośniczka podróży i dokumentów kryminalnych.