Biedronka będzie testować gogle VR – zmiany dla pracowników

Biedronka będzie testować gogle VR, dlatego szykują się pewne zmiany dla pracowników. Sieć sklepów rozpoczęła testy, a wspomniane gogle pomogą wyszkolić kadrę z zakresu wypieków. Umożliwi to przede wszystkim wielokrotne ćwiczenia, a popełnianie błędów będzie miało miejsce w bezpiecznym środowisku. 

Biedronka – nowe technologie

Zbliża się koniec roku, jednak dla sieci sklepów Biedronka to nie koniec niespodzianek. Marka planuje zmiany, które z pewnością podniosą kwalifikację pracowników. Co ciekawe, w Warszawie powstała pierwsza eko Biedronka, w której znajdziecie papierowy torby na jedzenie, ekologiczne warzywa i owoce oraz dostęp do wifi. Jednak to nowe technologie zaczynają powoli dominować w największych sieciach i sukcesywnie wdrażane są w życie.

W stolicy znajdziecie również Biedronkę, przy której można naładować samochód elektryczny. W ostatnim czasie pojawiło się sporo udogodnień, dlatego to jeszcze nie koniec.

Biedronka będzie testować gogle VR – zmiany dla pracowników

Pora na kolejne zmiany. Tym razem chodzi o specjalne urządzenie, które przeszkoli odpowiednio pracowników. Rozpoczęto program szkoleń z użyciem wirtualnej rzeczywistości. Dlatego gogle VR trafiły do placówek w Warszawie, Gliwicach, Bydgoszczy, Łodzi, Jastrzębiu-Zdroju, Koszalinie i Zielonek Górze. 

ZOBACZ RÓWNIEŻ: WROCŁAW NA 3 MIEJSCU NAJLEPIEJ ROZWIJAJĄCYCH SIĘ MIAST 

Dzięki temu pracownicy odbędą trzy etapy szkolenia i będą mogli uczyć się w wirtualnej piekarni. Po pierwsze, będzie dostępny instruktaż dzięki któremu przejdą krok po kroku przez proces wypieku pieczywa. Poznają też jakie zasady higieny przy tych procesach powinny zostać zachowane. Po drugie, przyjdzie czas na samodzielne wirtualne wypiekanie, i jeżeli pojawią się błędy to w bezpiecznym środowisku. Na koniec każdy z uczestników otrzyma informacje zwrotną ze szkolenia.

Jesteśmy ciekawi jak wspomniane gogle sprawdzą się na szkoleniach i wpłyną na późniejszą pracę zatrudnionych osób.

Martyna T

Absolwentka Uniwersytetu SWPS we Wrocławiu. Miłośniczka festiwali muzycznych oraz książek psychologicznych.