Koncert Pink w Warszawie już dziś! [support, miejsce, bilety]

Już w tym roku Polskę odwiedzi międzynarodowa gwiazda. Koncert Pink Warszawa 2019! Rzadko pojawia się okazja, aby artystów takiego formatu zobaczyć na żywo, szczególnie w Polsce. Jednak sytuacja się zmienia na lepsze, i gwiazdy coraz częściej koncertują w naszym kraju. Zobaczcie najważniejsze informacje dotyczące koncertu Pink w Warszawie.

Pink [wiek, mąż, dzieci]

Pink, czyli Alecia Beth Moore to urodzona 8 wrześniea 1979 roku w stanie Pensylwania, autorka tekstów, piosenkarka, tancerka. Jej utwory znane są na całym świecie. Ma 40 lat i nie zamierze zwolnić tempa. Rusza w światową trasę koncertową.

Od 2001 roku związana z Careyem Hartem, który zawodowo jeździ na motocrossie. Para pobrała się w 2006 roku, jednak rozstała się w 2008. Do rozwodu nie doszło, a kryzys rozwiązali. Aktualnie są rodzicami dwójki dzieci: 9-letnią córeczkę oraz 3 letniego synka.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

The face he made when he found out he was going to be celebrating Father’s Days. @hartluck turns out you’re one of the best that ever did it. Thank you for showing up for these kiddos. One day they’ll know how lucky they are to have you. I already do. ❤️

Post udostępniony przez P!NK (@pink)

 

Pink [kariera, Instagram]

Początkowo, jej osoba budziła niemałe kontrowersje. Odważne stroje i teledyski oraz  mocne brzmienia to spory kontrast chociażby do jej udziału w chórze gospel czy uprawiania gimnastyki artystycznej. Każdy zna Stupid Girls, gdzie parodiuje i nabija się z fałszywych i wykreowanych przez wytwórnie gwiazdeczek pop.

Pink i jej kariera to nie tylko obraz zbuntowanej wokalistki, gdyż w wielu innych utworach porusza ważne sprawy. Chociażby Family Portrait, w którym porusza temat swojej rodziny, którą nazwała dysfunkcyjną. Artystka udziela się również charytatywnie. Jest członkiem organizacji PETA, HRC czy UNICEF.

Na swoim Instagramie ma ponad 6 milionów fanów, którzy mogą tam znaleźć zdjęcia z koncertów, filmy z tras koncertowych lub te zapowiadające nowy materiał. Chętnie dzieli się chwilami spędzonymi z rodziną.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez P!NK (@pink)

Pink 2019 Warszawa koncert [data, bilety]

Pink wystąpi już 20 lipca w Warszawie na Stadionie Narodowym. Ceny biletów to kwoty od 220 zł do 550 zł. Miejsca na płycie kosztują 330 zł. Natomiast bilety Platinum to koszt od 999 zł do nawet 1169 zł.

Jako support wystąpią: Vance Joy i KidCutUp.

Martyna T

Absolwentka Uniwersytetu SWPS we Wrocławiu. Miłośniczka festiwali muzycznych oraz książek psychologicznych.