Zobacz, które gwiazdy wyglądają jak klony! Mężczyźni vs kobiety

Ludzie potrafią być do siebie podobni. Zazwyczaj tyczy się to rodziny, ze względu na genetyczne powiązania. Ale można spotkać na świecie prawdziwe fenomeny! Zdarza się, że ludzie, którzy nie są ze sobą spokrewnieni, wyglądają jak rodzeństwo. Czasami aż ciężko w to uwierzyć. Tyczy się to również znanych osób. Zobacz, które gwiazdy wyglądają jak klony.

Sławne kobiety i znani faceci – podobieństwa

Jesteście ciekawi czy znane osoby są do siebie podobne? Okazuje się, że tak i to nawet bardzo. Serwis ranker.com przygotowuje różne zestawienia. To zdecydowanie jest warte uwagi, gdyż możemy zobaczyć, które celebrytki wyglądają jak sławni mężczyźni. Oto kilka ciekawych propozycji. Zobacz, które gwiazdy wyglądają jak klony.

Julia Roberts Steven Tyler

Julia Roberts to szanowana aktorka, którą można kojarzyć m.in. z roli w: Notting Hill czy Pretty Woman. Natomiast w poprzednim roku doceniona za rolę w Powrót Bena. Więc do kogo jest podobna? Okazuje się, że Steven Tyler to idealna propozycja.

Tilda Swinton Conan O’Brien

Tilda Swinton jest brytyjską aktorką, modelką i artystką. W zestawieniu widać ogromne podobieństwo do amerykańskiego komika Conana O’Briena, który również ma swój program telewizyjny. Zresztą zobaczcie sami!

Courteney Cox Jared Leto

Courteney Cox to jedna z gwiazd Przyjaciół, która znana jest jako serialowa Monica. Nie tylko kolor włosów łączy ją z Jaredem Leto, wokalistką 30 Seconds to Mars i aktorem. Rysy twarzy są bardzo zbliżone i to sprawia, że to musiało się pojawić w zestawieniu.

Julia Stiles Ansel Elgort

Tę aktorkę zapewne znacie z filmu W rytmie Hip-Hopu czy horroru Omen. Wygląda jak bliźniaczka Ansela Elgorta, który brał udział w wielu produkcjach, takich jak: Gwiazd naszych wina czy Baby Driver. Próbuje swoich sił również jako producent muzyczny.

Ellen DeGeneres Owen Wilson

Najbardziej znana prezenterka telewizyjna w Stanach, która gościła w swoim programie gwiazdy światowego kina i muzyki – Ellen DeGeneres. W zestawieniu, razem z aktorem Owenem Wilsonem, który grał w Marley i Ja oraz w Polowanie na druhny. 

Jennifer Connelly Daniel Day Lewis

To ostatnie porównanie, ale chyba najbardziej trafne. Jennifer Connelly wygląda jak klon Daniela Day Lewisa!

źródła zdjęć: ranker, imgur, vulture

Martyna T

Absolwentka Uniwersytetu SWPS we Wrocławiu. Miłośniczka festiwali muzycznych oraz książek psychologicznych.