Kompletna znieczulica. Nagranie z plaży z dzieckiem bulwersuje [WIDEO]

kompletna znieczulica

Kompletna znieczulica. Nagranie z plaży, które od kilku dni krąży po sieci, bulwersuje internautów. Na matkę malucha spadł natomiast ogrom krytyki. Czy słusznie? Gdyby nie interwencja postronnych osób, którym los dziecka nie był obojętny – mogło dojść do tragedii. Najbardziej zaskakuje jednak reakcja matki, która kompletnie nie zdawała sobie sprawy z zagrożenia. Czy takie osoby powinny mieć dzieci? O szczegółach głośnego zajścia piszemy poniżej. Znajdziecie tam również omawiane wideo.

Kompletna znieczulica. Nagranie z plaży z dzieckiem bulwersuje – co robiła matka?

Takie sytuacje nigdy nie powinny mieć miejsca! Cały Internet grzmi po sytuacji, jaka miała miejsce na plaży wypoczynkowej w miejscowości Dymchurch (Wielka Brytania). Wypoczywający tam tik-tokerzy w pewnym momencie zauważyli malutkie dziecko, które pozbawione opieki zmierza w kierunku ruchliwej drogi, do której prowadziło wyjście z plaży. Maluchem nie interesował się zupełnie nikt, a jego rodziców nie było widać w pobliżu.

Michael Currid, który był świadek całego zajścia, nie pozostał obojętny. Natychmiast ruszył na pomoc, uchronił dziecko przed wyjściem na jezdnię i zaczął poszukiwania jego opiekunów. Trwało to jednak dobrych kilka minut. Uderzający był fakt, że zupełnie nikt nie przejął się nieobecnością malucha. Najgorsze jednak dopiero miało się wydarzyć. Po pewnym czasie udało się odnaleźć matkę zguby. Jej zachowanie przechodzi wszelkie pojęcie. Można zobaczyć to poniżej:

ZOBACZ TAKŻE: WŁADZE BLOKUJĄ TELEFONY NIEZASZCZEPIONYM! TO REAKCJA NA NISKIE TEMPO SZCZEPIEŃ

Matka dziecka nie przejęła się powagą sytuacji. Odebrała dziecko bez słów, rozmawiając przez telefon i kopiąc piłkę

Po pewnym czasie mężczyzna odnalazł matkę dziecka. Tutaj jednak doszło do naprawdę bulwersujących scen. Mianowicie, kompletnie niewzruszona kobieta odebrała dziecko od obcego bez słów, zupełnie nie interesując się tym, co miało miejsce chwilę wcześniej. Nie podziękowała, nie chciała wyjaśnień. Mało tego – w omawianym momencie rozmawiała przez telefon i kopała piłkę.

Internauci nie pozostawili na niej suchej nitki. Ludziom nie mieści się w głowie, jak bardzo można bagatelizować tak niebywale istotną kwestię, jak zdrowie i życie małego, bezbronnego dziecka.

źródło: YouTube

Bartek Z

Absolwent Uniwersytetu Wrocławskiego na kierunku Dziennikarstwo i Komunikacja Społeczna, specjalizacja: dziennikarstwo sportowe. Pasjonat piłki ręcznej oraz piłki nożnej.