„Po drugiej stronie lustra” – kolejny przerażający horror w CDA Premium

po drugiej stronie lustra

„Po drugiej stronie lustra” to kolejny niezwykle interesujący horror, który trafił na platformę CDA Premium. Wyróżnia się on naprawdę ciekawą fabułą, która będzie w stanie zaskoczyć niejednego widza. Gdzie oglądać „Po drugiej stronie lustra”? Najważniejsze informacje o filmie, jego zwiastun, oraz link do oglądania, znajdziecie poniżej. To świetna opcja na spędzenie wieczoru z kinem grozy, które oprócz dreszczyku emocji dostarczy sporą dawkę rozrywki.

„Po drugiej stronie lustra” – kolejny przerażający horror w CDA Premium!

CDA Premium nie ustaje we wzbogacaniu biblioteki filmów, jakimi dysponuje. Oferta serwisu nieustannie się rozrasta, o czym świadczy choćby kolejny nowy horror, który się tam pojawił. Tym razem mowa o rosyjskiej produkcji pt. „Po drugiej stronie lustra”.

po drugiej stronie lustra

„Po drugiej stronie lustra” – o czym jest? Fabuła

Horror „Po drugiej stronie lustra” wyróżnia się interesującą fabułą. Opowiada o lokatorach starego pałacu, który w istocie jest niczym innym, jak internatem dla młodzieży. Straszne opowieści, którymi dzielą się nastolatkowie, to dopiero początek. W opuszczonej części budynku znajdują tajemnicze zwierciadło.

Bohaterowie nie zamierzają odpuszczać i – będąc świecie przekonani o tym, że stroją sobie niewinne żarty – dokonują okultystycznego obrzędu przywołania Damy Pikowej. Wszystkiemu towarzyszą ich osobiste życzenia, które ma spełnić właśnie przerażająca zjawa. Szybko okazuje się jednak, że beztroska zdawałoby się zabawa, wymyka się spod kontroli. Dama Pikowa jest wściekła i pragnie zabrać ze sobą dusze młodych osób. Dokąd? To wie już tylko ponure widmo…

po drugiej stronie lustra

„Po drugiej stronie lustra” – zwiastun. Zobacz trailer nowego horroru z CDA Premium!

W sieci można oglądać zwiastun naprawdę interesującego filmu grozy. Poniżej możecie zobaczyć zajawkę tego, co w pełnej krasie czeka was w serwisie CDA Premium. Ten film na pewno urozmaici wasz wieczór! Wideo:

ZOBACZ TAKŻE: „BABA JAGA. KOSZMAR CIEMNEGO LASU” JUŻ W CDA PREMIUM! TRZYMAJĄCY W NAPIĘCIU HORROR ZBIERA NAPRAWDĘ OBIECUJĄCE RECENZJE! ZOBACZ GDZIE GO OGLĄDAĆ I SPRAWDŹ ZWIASTUN!

„Po drugiej stronie lustra” cały film online. Gdzie oglądać?

Horror „Po drugiej stronie lustra” można bez przeszkód obejrzeć w sieci. Cała rosyjska produkcja dostępna jest w serwisie CDA Premium. Film możecie oglądać klikając W TEN LINK.

Bartek Z

Absolwent Uniwersytetu Wrocławskiego na kierunku Dziennikarstwo i Komunikacja Społeczna, specjalizacja: dziennikarstwo sportowe. Pasjonat piłki ręcznej oraz piłki nożnej.