Kolejny wypadek autobusu w Warszawie. Kierowca znów pod wpływem narkotyków

kolejny wypadek autobusu

Kolejny wypadek autobusu w Warszawie! Po głośnym zdarzeniu z poprzednich dni, tym razem następny miejski autobus ze stolicy spowodował wypadek. Co jednak najbardziej zatrważające – kierowca po raz kolejny był pod wpływem narkotyków. Narkotesty wykazały w jego organizmie obecność metamfetaminy. Dodatkowo, jak podaje portal RMF, kierujący miał przyznać się do zażywania substancji psychoaktywnych. Wszystko mają potwierdzić dodatkowe badania. Miasto Warszawa już teraz zawiesiło umowę z firmą Arriva, która zatrudnia kierowców. W stolicy ruszyły masowe badania kierowców pod względem obecności narkotyków w organizmie.

Kolejny wypadek autobusu w Warszawie! Kierowca znów pod wpływem narkotyków

Choć nie ucichły jeszcze echa niedawnego, śmiertelnego wypadku z udziałem autobusu komunikacji miejskiej w Warszawie – już teraz wybuchła nowa afera. Przypomnijmy, że w zdarzeniu, gdzie z mostu Grota-Roweckiego wypadł autobus, jedna osoba zginęła, a kierowca był pod wpływem narkotyków.

Sytuacja powtórzyła się już kilka dni później, jednak tym razem na szczęście obyło się bez ofiar. Wczoraj media obiegła informacja o kolejnym zdarzeniu drogowym z udziałem autobusu komunikacji miejskiej w stolicy. Kierujący maszyną mężczyzna staranował kilka pojazdów. Wstępne badania wykazały, że kierowca także był pod wpływem narkotyków i przyznał się do ich zażywania. Wszystko mają potwierdzić kolejne wyniki badań.

ZOBACZ TAKŻE: NIEUDANY NAPAD I KAPITALNA REAKCJA KOBIET, KTÓRE OŚMIESZYŁY RABUSIA. ZOBACZ NAGRANIE!

Tym razem obyło się bez ofiar. Młody kierowca wjechał w zaparkowane przy drodze pojazdy

Wczorajszy wypadek miał miejsce przy ulicy Klaudyny w Warszawie, a wszystko działo się około godziny 10 nad ranem. Rozpędzona maszyna z niewiadomych przyczyn wjechała w zaparkowane przy drodze pojazdy i zatrzymała się dopiero na latarni. Szczęśliwie, tym razem obeszło się jednak bez ofiar.

Jak donosi portal RMF24.pl, kierowca to młody, mający około 25 lat mężczyzna, który prawo jazdy ma od maja bieżącego roku. Z policyjnych kartotek wynika, że kilkukrotnie notowany był za popełnianie wykroczeń drogowych.

Spółka Arrvia, która zatrudnia kierowców komunikacji miejskiej, już teraz rozpoczęła masowe testowanie swoich pracowników na obecność narkotyków w organizmie. Władze Warszawy chwilowo zawiesiły umowę z firmą – przynajmniej do czasu, aż przetestowani zostaną wszyscy kierowcy, a firma zaświadczy o negatywnych wynikach testów na obecność narkotyków.

źródło: RMF24.pl, Twitter