Kobiety załatwiły napastnika – mężczyzna błagał o litość [WIDEO]

kobiety załatwiły

Kobiety załatwiły napastnika – mężczyzna błagał o litość! W sieci pojawiło się wideo z niezwykle interesującej sytuacji, jaka miała miejsce w pewnym ze sklepów. Niestety o zdarzeniu nie wiadomo zbyt wiele, jednakże nagranie wiele wyjaśnia – i tak właściwie to ono jest tutaj najważniejsze. Pokazuje zarówno nieprzemyślane działanie włamywacza, jak i bardzo dobrą i co najważniejsze – przytomną reakcję kobiet, które były ofiarami napaści. Summa summarum, na miejsce akcji przybyła policja i odpowiednia zajęła się już co prawda skruszonym bandytą. Wszystko można zobaczyć poniżej.

Kobiety załatwiły napastnika – mężczyzna błagał o litość! Popisowa akcja odważnych pań

W sieci aż roi się od kompilacji ukazujących niezbyt rozgarniętych złodziei. Jednakże sytuacja, którą prezentujemy dziś, jest na swój sposób wyjątkowa. Zauważyć można na niej bowiem niezwykłą przemianę – napastnik w kilka chwil, od bezwzględnego przestępcy, zamienił się w łagodnego baranka, przepraszającego i proszącego o litość.

Wszystko zaczęło się gwałtownie – mężczyzna wszedł do lokalu i zażądał wydania pieniędzy. Co jednak najważniejsze, przebywające w środku kobiety nie spanikowały. Ich opanowanie przyniosło wymierne efekty. Nie dość, że nie uległy wątpliwej perswazji przestępcy, to zdecydowały się na bardzo przytomny ruch. Zwyczajnie opuściły lokal i zamknęły złodzieja w środku.

ZOBACZ TAKŻE: WHO O POJAWIENIU SIĘ DŻUMY W CHINACH: SYTUACJA POD KONTROLĄ, NIE MA ŻADNEGO ZAGROŻENIA. REAKCJA ŚWIATOWEJ ORGANIZACJI ZDROWIA SPOKOJNA, ALE LUDZIE KOJARZĄ JĄ Z TYM, CO DZIAŁO SIĘ NA POCZĄTKU WYBUCHU EPIDEMII KORONAWIRUSA

Napastnik uwięziony w sklepie – nie pozostało mu nic innego, jak czekać na przyjazd policji

Sytuacja w pewnym momencie staje się wręcz komiczna. Gdy kobiety zamknęły złodzieja w sklepie, ten zupełnie zmienił retorykę. Z zawziętego, łasego na pieniądze faceta, stał się potulny jak baranek i zaczął prosić o litość. Na szczęście kobiety nie dały się ubłagać, a w międzyczasie wezwały policję.

Mundurowi na miejscu pojawili się w kilka chwil. Złodziejaszek został natychmiast zatrzymany i z pewnością odpowie za swoje czyny. Poniżej można obejrzeć groteskowe wideo:

Bartek Z

Absolwent Uniwersytetu Wrocławskiego na kierunku Dziennikarstwo i Komunikacja Społeczna, specjalizacja: dziennikarstwo sportowe. Pasjonat piłki ręcznej oraz piłki nożnej.