Apokaliptyczne obrazki z Brazylii – to bardzo zły znak? Mieszkańcy przerażeni [WIDEO]

apokaliptyczne obrazki z brazylii

Apokaliptyczne obrazki z Brazylii – czy to zwiastuje coś bardzo złego? Sieć zalały porażające nagrania z jednej z brazylijskich plaż, które miejscowych mieszkańców wprawiły w przerażenie. Mowa o wielkiej inwazji krokodyli, które dosłownie zalały jedno z wybrzeży w południowoamerykańskim państwie. W sieci pojawiły się nagrania. Internauci już teraz zastanawiają się, dlaczego krokodyle zachowują się w ten sposób. Czy przeczuwają nadciągający kataklizm i masowo szukają schronienia na lądzie?

Apokaliptyczne obrazki z Brazylii – to bardzo zły znak? Mieszkańcy przerażeni po zobaczeniu obrazków z jednej z tamtejszych plaż [WIDEO]

W sieci opublikowano niebywałe obrazki z Brazylii. Na jednej z tamtejszych plaż doszło do istnej inwazji krokodyli. Drapieżne gady dosłownie zalały jedno z wybrzeży w południowoamerykańskim kraju. Mówi się, że z wody na ląd wyszły nawet tysiące osobników. Na Twitterze opublikowano nagranie, na którym widać skalę zjawiska.

Momentalnie zaczęło wzbudzać to przeróżne domysły. Dlaczego tak się dzieje? Czy zwierzęta wyczuły swego rodzaju niebezpieczeństwo i szukają schronienia na lądzie? Ludzi przeraził nie tylko widok tysięcy krokodyli, ale też właśnie powód ich masowej migracji z wody na ląd. Już teraz pojawiają się teorie, że zwiastuje to coś bardzo złego. Wśród potencjalnych zagrożeń mówi się choćby o nadciągającym wielkim trzęsieniu ziemi. Materiał z brazylijskiej plaży można zobaczyć poniżej:

ZOBACZ TAKŻE: Niepokojący incydent podczas konduktu z ciałem królowej Elżbiety II. Do akcji wkroczyła policja [WIDEO]

Pojawiają się pierwsze wyjaśnienia rzadkiego zjawiska. „Po prostu próbują przetrwać porę suchą na mokradłach Pantanal

Pod opublikowanym na Twitterze nagraniem pojawiło się wiele komentarzy. Samo wideo wygenerowało blisko milion odsłon. Jeden z użytkowników wyjaśnił, co jego zdaniem ma wpływ na niespotykane zachowanie krokodyli. Uważa on, że zwierzęta „po prostu próbują przetrwać porę suchą na mokradłach Pantanal„:

Niczego się nie obawiają, po prostu próbują przetrwać porę suchą na mokradłach Pantanal. 10 milionów kajmanów żyjących na terenach podmokłych o tej porze roku gromadzi się wokół oczek wodnych, by np. polować na ryby i się chłodzić.

źródło: Twitter; foto: Twitter

Bartek Z

Absolwent Uniwersytetu Wrocławskiego na kierunku Dziennikarstwo i Komunikacja Społeczna, specjalizacja: dziennikarstwo sportowe. Pasjonat piłki ręcznej oraz piłki nożnej.