Kolejne zakażenia w reprezentacji! Tym razem kluczowy zawodnik

kolejne zakażenia w reprezentacji

Kolejne zakażenia w reprezentacji Polski! Tym razem padło między innymi na jednego z kluczowych piłkarzy. Jest nim Grzegorz Krychowiak, a więc podpora naszego środka pola w ostatnich spotkaniach. Oprócz niego pozytywny wynik na koronawirusa uzyskał niedawny debiutant, młody obrońca Kamil Piątkowski. Ten drugi na pewno nie wystąpi w spotkaniu przeciwko Anglii. Sprawa komplikuje się jednak w przypadku Krychowiaka. Okazuje się bowiem, że jest on ozdrowieńcem, wobec czego wynik testu budzi poważne wątpliwości. Polski Związek Piłki Nożnej robi już teraz wyjaśnia sprawę w UEFA.

Kolejne zakażenia w reprezentacji Polski! Tym razem padło na jednego z kluczowych zawodników

Pech nadal nie opuszcza naszej kadry podczas pierwszego zgrupowania pod wodzami Paulo Sousy. Przypomnijmy – przed pierwszym meczem z Węgrami okazało się, że zakażony koronawirusem jest Mateusz Klich, podpora środka pola biało-czerwonych. Później ten sam problem spotkał rezerwowego bramkarza, Łukasza Skorupskiego. To jednak nie koniec. Po meczu z Andorą okazało się, że kontuzja wyklucza Roberta Lewandowskiego z udziału w arcyważnym starciu z Anglią na Wembley. Teraz wiemy, że w Londynie być może zabraknie kolejnej podpory środka pomocy. Mowa o Grzegorzu Krychowiaku, który otrzymał pozytywny rezultat wyniku na koronawirusa.

Pozytywny wynik uzyskał również obrońca Kamil Piątkowski, a także rzecznik prasowy polskiej drużyny, Jakub Kwiatkowski. Piątkowski na pewno nie zagra z Anglią. W przypadku Krychowiaka sytuacja jest jednak niebywale interesująca. Okazuje się bowiem, że popularny „Krycha” to ozdrowieniec. Mimo to test wskazał, że właśnie przechodzi zakażenie…

ZOBACZ TAKŻE: LEWANDOWSKI NIE ZAGRA Z ANGLIĄ! KONTUZJA OKAZAŁA SIĘ POWAŻNIEJSZA. USZKODZENIE WIĘZADŁA POBOCZNEGO, ILE PRZERWY CZEKA KAPITANA REPREZENTACJI?

Polski Związek Piłki Nożnej walczy o możliwość występu Krychowiaka w meczu z Anglią

Jak wcześniej wspomniano, sytuacja dotycząca Grzegorza Krychowiaka nie jest jasna. Mimo, iż przeszedł on już zakażenie – testy wykazały, że znów jest on zainfekowany. W związku z tym PZPN już teraz kontaktuje się z UEFĄ, aby w jakiś sposób umożliwić występ „Krychy” na Wembley.

Z Anglią zagramy już jutro o godzinie 20:45 właśnie na legendarnym Wembley. Wystąpimy jednak w dość okrojonym składzie – przede wszystkim bez kapitana, Roberta Lewandowskiego, ale też bez Mateusza Klicha oraz być może bez Grzegorza Krychowiaka.

źródło: Twitter

Bartek Z

Absolwent Uniwersytetu Wrocławskiego na kierunku Dziennikarstwo i Komunikacja Społeczna, specjalizacja: dziennikarstwo sportowe. Pasjonat piłki ręcznej oraz piłki nożnej.