Kolejne straty Rosjan – zestrzelony śmigłowiec i rozbity myśliwiec. Ukraińcy pokazują WIDEO

kolejne straty rosjan

Kolejne straty Rosjan – tym razem mowa o zestrzelonym śmigłowcu i rozbitym myśliwcu, co potwierdzają dzisiejsze nagrania publikowane w sieci! Jak potwierdzają materiały zamieszczane w mediach, Ukraińcy zadają agresorowi kolejne straty. Dodatkowo ukraińskie przekazy podają, że w wojnie życie straciło już ponad 10 tysięcy żołnierzy Rosji. To oficjalne szacunki sztabu generalnego Sił Zbrojnych Ukrainy. Materiały wideo z zestrzelenia śmigłowca oraz rozbicia się myśliwca, zobaczycie w dalszej części tekstu.

Kolejne straty Rosjan – zestrzelony śmigłowiec i rozbity myśliwiec. Ukraińcy pokazują materiały wideo

W sieci pojawiły się dziś kolejne informacje mówiące o tym, że Ukraińcy zadają poważne straty rosyjskiej armii. Na potwierdzenie tych doniesień w sieci opublikowano materiały wideo, na których widać zestrzelenie śmigłowca oraz rozbicie się myśliwca. O tym, że ukraińska armia zestrzeliła śmigłowiec, pisał także portal RMF24.pl. Nagranie z tego zdarzenia zostało doskonale zarejestrowane i można je zobaczyć poniżej:

ZOBACZ TAKŻE: NAJWIĘKSZY SAMOLOT ŚWIATA ZNISZCZONY NA WOJNIE PRZEZ ROSJAN. Z POTĘŻNEGO I LEGENDARNEGO ANTONOWA POZOSTAŁY JEDYNIE ZGLISZCZA [WIDEO] [FOTO]

Rozbity rosyjski myśliwiec, jeden z pilotów w niewoli

W sieci pojawiło się jeszcze jedno nagranie. Opublikowano je między innymi na stronie NEXTA w serwisie Twitter. Podaje się tam, że do rozbicia rosyjskiego myśliwca doszło w rejonie Czernichowa. Wszystko można zobaczyć poniżej:

Także NEXTA podaje – popierając to opublikowanymi nagraniami – że jeden z pilotów myśliwca dostał się do niewoli. Drugi z pilotów także został odnaleziony, jednak nie przeżył. Tuż przed katastrofą, obaj mieli ewakuować się ze spadającego samolotu.

Coraz większe starty po stronie rosyjskiego wojska

Dzień w dzień publikowane są raporty sztabu generalnego Sił Zbrojnych Ukrainy, gdzie można sprawdzić szacunkowe straty ponoszone przez Rosja od początku wybuchu wojny. 5 marca podaje się, że na ten moment zginęło już nawet ponad 10 tysięcy rosyjskich żołnierzy.

źródło: Twitter, NEXTA, RMF24.pl; zdjęcie: Twitter

Bartek Z

Absolwent Uniwersytetu Wrocławskiego na kierunku Dziennikarstwo i Komunikacja Społeczna, specjalizacja: dziennikarstwo sportowe. Pasjonat piłki ręcznej oraz piłki nożnej.