Kobiety spadły z huśtawki zawieszonej nad przepaścią – nagranie mrozi krew w żyłach! [WIDEO]

Kobiety spadły z huśtawki

Do przerażających wydarzeń doszło w Rosji, a konkretnie w kanionie o nazwie Sulak. To właśnie tam znajduje się atrakcja przeznaczona tylko dla odważnych. Turystki chcąc zaznać dreszczyku emocji zdecydowały się na krok, który z pewnością zapamiętają do końca życia. Kobiety spadły z huśtawki zawieszonej nad ogromną przepaścią. Na szczęście obie cudem przeżyły. Nagranie z tych wydarzeń trafiło do sieci.

Kobiety spadły z huśtawki

Kanion Sulak znajduje się w europejskiej części Rosji na terenie Dagestanu, tuż przy granicy z Gruzją. To wielka atrakcja, która przyciąga mnóstwo turystów. Rozmiary kanionu są naprawdę imponujące, ponieważ jego głębokość wynosi prawie 2 km. Oprócz podziwiania pięknych krajobrazów, odważni turyści mogą skorzystać z umieszczonej tuż na skraju zbocza wielkiej huśtawki. Warto zaznaczyć, że osoby, które decydują się na podziwiania kanionu z huśtawki nie mają na sobie żadnych zabezpieczeń.

ZOBACZ TAKŻE: NOWE EMOTKI WKRÓTCE DOSTEPNE – MĘŻCZYZNA W CIĄŻY I KOBIETA Z BRODĄ TO DOPIERO POCZĄTEK. SPRAWDŹCIE, JAK WYGLĄDAJĄ!

Dwie kobiety postanowiły skorzystać z tej atrakcji. Pewne siebie usiadły na siedzisku, po czym mężczyzna zaczął je huśtać. Wielokrotnie popychał huśtawkę i widać, że wkładał w to dużo siły. Turystki z czasem zaczęły krzyczeć, co może sugerować, że atrakcja robiła spore wrażenie.

Nieoczekiwanie jeden z łańcuchów zerwał się, a kobiety spadły z huśtawki zawieszonej nad przepaścią. Okoliczni turyści wpadli w panikę i szybko podbiegli do zbocza, aby zobaczyć co się stało. Nagranie z tych przerażających wydarzeń możecie zobaczyć poniżej, jednak ostrzegamy, że mrozi krew w żyłach.

Obie turystki cudem przeżyły i co więcej, obyło się bez poważnych uszczerbków na zdrowiu. Kobiety wylądowały na wąskiej platformie znajdującej się pod krawędzią klifu i doznały jedynie niegroźnych zadrapań. Z kolei Ministerstwo Turystyki poinformowało, że atrakcja nie spełnia norm bezpieczeństwa.

 

źródło: twitter.com, wiadomosci.radiozet.pl

Magdalena C

Z wykształcenia inżynier produkcji. Miłośniczka podróży i dokumentów kryminalnych.