Kobieta w Toyocie daje popis na drodze – „ta osoba to totalne zagrożenie” [WIDEO]

kobieta w toyocie

Kobieta w Toyocie daje popis na drodze, a internauci nie pozostawiają na niej suchej nitki! „Ta osoba to totalne zagrożenie” – to jeden z łagodniejszych komentarzy na jej temat. Wideo, które w sieci opublikowano we wtorek 15 grudnia, budzi spore emocje. Z jednej strony bawi, ale z drugiej – przeraża. Czy osoba kompletnie nie panująca nad pojazdem, aby na pewno jest bezpieczna dla otoczenia? Poniżej prezentujemy jedyne w swoim rodzaju nagranie z naszego rodzimego podwórka. I pomyśleć, że takie osoby mają prawo jazdy, a my mijamy je na co dzień – choćby podróżując do lub z pracy.

Kobieta w Toyocie daje popis na drodze – „ta osoba to totalne zagrożenie” – WIDEO

Na polskich drogach niemal codziennie dochodzi do wyjątkowych sytuacji, a dzięki wszechobecnym już kamerkom samochodowym, coraz więcej z nich trafia do sieci. To sprawia, że możemy oglądać tak niebywałe zdarzenia, jak to, które postanowiliśmy opisać w dniu dzisiejszym.

Tym razem – na szczęście – obeszło się bez szczególnie poszkodowanych. Wszystko bowiem działo się na skrzyżowaniu z sygnalizacją świetlną, gdzie pojazdy akurat stały. Taka sytuacja niestety mimo wszystko przerosła kobietę w sile wieku, która siedziała za kierownicą Toyoty Yaris. Stojący przed nią prowadzący musiał uzbroić się w anielską cierpliwość, podczas gdy kierująca uderzyła w jego przyczepkę dwa razy w krótkim odstępie czasu. Wszystko można zobaczyć poniżej:

ZOBACZ TAKŻE: BRONIŁA SWOJEGO MAŁEGO PSA PRZEZ AGRESYWNYM AMSTAFFEM – DOSTAŁA W TWARZ OD JEGO WŁAŚCICIELA! SKANDAL W POZNAŃSKIM PARKU. W SIECI POJAWIŁY SIĘ ZDJĘCIA OBRAŻEŃ POSZKODOWANEJ. SPRAWĄ ZAJMIE SIĘ POLICJA [FOTO]

„Taka osoba nie powinna mieć prawa jazdy, to mógł być człowiek”

Choć nagranie jest krótkie, czasami wręcz zabawne i nikt w nim nie ucierpiał – w sieci wywołało niemałe poruszenie. A to dlatego, iż internauci dostrzegają, że w przyszłości kobieta zupełnie niepanująca nad pojazdem, może wyrządzić komuś krzywdę.

Wideo opublikowano na kanale Polscy Kierowcy w portalu YouTube. Tam też zaroiło się od komentarzy, z których wiele nie nadaję się do cytowania. Jednakże, można tam przeczytać na przykład:

„To niskiego dziecka na pasach też nie zauważy. Zabierać prawko takim rajdowcom, szkoda życia i zdrowia, innych ludzi.”

„Wezwałbym policję, pokazał nagranie i aby zabrali jej prawo jazdy. Ta osoba to totalne zagrożenie.”
„Jak tylko zobaczyłem włączoną wycieraczkę to wiedziałem, że będzie ciekawie.”
źródło: YouTube
 

Bartek Z

Absolwent Uniwersytetu Wrocławskiego na kierunku Dziennikarstwo i Komunikacja Społeczna, specjalizacja: dziennikarstwo sportowe. Pasjonat piłki ręcznej oraz piłki nożnej.