„Kiler 3” już powstaje?! Nowe informacje, nie każdemu się to spodoba

kiler 3

„Kiler 3” już powstaje?! W sieci pojawiły się nowe informacje o kontynuacji kultowego polskiego filmu. Okazuje się, że uwielbiana polska komedia najpewniej doczeka się kontynuacji. O wszystkim już jakiś czas temu mówił Cezary Pazura, który przed laty wcielił się w rolę tytułowego Jurka Kilera. Teraz pojawiły się jeszcze nowsze doniesienia. Niektóre z nich zdradzają, jakiego filmu możemy spodziewać się tym razem – i trzeba przyznać, że potencjalna koncepcja nie wszystkim może przypaść do gustu. Co wiadomo w sprawie „Kilera 3”? Zobaczcie sami!

„Kiler 3” już powstaje?! Nowe informacje, nie każdemu się to spodoba

„Kiler” oraz jego kontynuacja „Kiler-ów 2-óch” to kultowe polskie komedie, które zyskały rzeszę fanów i bawią spore grono odbiorców do dziś. Pierwsza część „Kilera” zadebiutowała w roku 1997, natomiast druga w 1999. W obu główną rolę zagrał Cezary Pazura, wcielając się w postać tytułowego Jurka Kilera. Od lat przewija się temat nagrania jeszcze jednej części filmu, która stworzyłaby trylogię. Do tego czasu brakowało jednak konkretów. Sprawy w swoje ręce miał jednak wziąć sam Pazura, który niejednokrotnie dawał sygnały, że jest zainteresowanym powrotem do tej jakże barwnej historii i postaci. Teraz okazuje się, że trzeci Kiler rzeczywiście może niebawem ujrzeć światło dzienne.

Serwis naEKRANIE zdradza, że na realizację projektu zdecydowała się telewizja Kino Polska. Mało tego, przedstawiciele marki mieli spotkać się z Cezarym Pazurą i omówić szczegóły dotyczące filmu. Wiele jednak wskazuje na to, że nie otrzymamy komedii, jaką znamy sprzed lat, a nieco poważniejszy film. Przynajmniej tak w kilku z wywiadów wydawał się wskazywać Pazura.

ZOBACZ TAKŻE: Plaga szczurów we Wrocławiu! To mieszkańcu odkryli w toalecie [FOTO]

Kino gangsterskie, Kiler w roli twardziela i czarnego charakteru?

Według zapowiedzi Cezarego Pazury, Kiler w nowej części będzie czarnym charakterem i prawdziwym twardzielem, który naprawdę zabija. W serwisie gram.pl czytamy:

Tym razem aktor nie chce typowej komedii, podobnej do dwóch poprzednich części, ale prawdziwe kino gangsterskie, w którym Kiler naprawdę zabijałby ludzi.

Czy jednak widzowie i fani kultowej produkcji kupią ten pomysł?

źródło: naEKRANIE, gram.pl, Twitter

@naekranie.pl Cezary Pazura chce Kilera 3! #cezarypazura#wujekczarek#kiler#dc#tiktok#film #polska🇵🇱 #dlaciebie ♬ dźwięk oryginalny – naEKRANIE.pl

Bartek Z

Absolwent Uniwersytetu Wrocławskiego na kierunku Dziennikarstwo i Komunikacja Społeczna, specjalizacja: dziennikarstwo sportowe. Pasjonat piłki ręcznej oraz piłki nożnej.