Kierowca pod wpływem narkotyków zabił kobietę na pasach

kierowca pod wpływem narkotyków

Kierowca pod wpływem narkotyków zabił kobietę na pasach. Dramatyczna sytuacja miała miejsce w sobotę wieczorem (27.07.2019) w Bydgoszczy. Kobieta prawidłowo przechodziła przez przejście dla pieszych. Szła na spacer z psem. Wtem wjechał w nią kierowca. Przybyli na miejsce zdarzenia policjanci stwierdzili, że jest on trzeźwy. Okazało się jednakże, iż był on pod wpływem narkotyków. Kobieta zginęła na miejscu.

Kierowca pod wpływem narkotyków zabił kobietę na pasach

To miał być zwyczajny wieczorny spacer z psem. Niestety, dla 56-letniej kobiety okazał się tragiczny. Wszystko za sprawą odurzonego narkotykami kierowcy, który prawidłowo przechodzącą przez przejście dla pieszych kobietę potrącił. Uderzenie było jednak na tyle nieszczęśliwe i silne, że ofiara wypadku zginęła na miejscu zdarzenia. Momentalnie przybyła policja, która bardzo szybko zajęła się kierującym. Badanie alkomatem wykazało że jest on trzeźwy, jednak testy na obecność narkotyków w organizmie potwierdziły, że mężczyzna był odurzony.

Kierowcę poszukiwała policja

Podczas czynności policjantów, na jaw zaczęły wychodzić kolejne istotne fakty związane z kierowcą, który śmiertelnie potrącił kobietę. Okazało się bowiem, że 33-latek kierujący Volkswagenem Passatem, był już poszukiwany przez policję. Miał odsiedzieć 6 miesięcy za udział w zorganizowanej grupie przestępczej. Gdyby tego było mało, bardzo często karano go wcześniej za wykroczenia w ruchu drogowym.

Obecnie przebywa on w areszcie, a już niebawem podejmie się decyzje na temat jego przyszłości. To już kolejny przypadek w historii, kiedy osoba będąca pod wpływem narkotyków pozbawia życia niewinnego człowieka.

kierowca pod wpływem

ZOBACZ TAKŻE: DRAMAT NA WESELU! SALMONELLA W JEDZENIU, 17 OSÓB ZATRUTYCH, JEDNA ZMARŁA!

źródło zdjęć: tygodnikbydgoski.pl

Bartek Z

Absolwent Uniwersytetu Wrocławskiego na kierunku Dziennikarstwo i Komunikacja Społeczna, specjalizacja: dziennikarstwo sportowe. Pasjonat piłki ręcznej oraz piłki nożnej.