Kierowca autobusu zawraca na autostradzie! Niezwykłe nagranie z Chin [WIDEO]

kierowca autobusu zawraca

Kierowca autobusu zawraca na autostradzie! W sieci pojawiło się niezwykłe nagranie pochodzące prosto z Chin – i nie ma ono nic wspólnego z niezwykle głośnym ostatnio tematem koronawirusa. Jak podaje portal dailymail.co.uk, prowadzący autobus zbyt późno zorientował się, że jego maszyna nie zmieści się w bramkach do poboru opłat. Tym samym zdecydował się on zawrócić na niezwykle ruchliwej, 4-pasmowej autostradzie. Co więcej, inni uczestnicy ruchu nie pozwolili mu na sprawne wykonanie manewru. Kierowcy na całym świecie, oglądając rzeczony materiał wideo, łapią się za głowę. Popisy prowadzącego wielką maszynę można zobaczyć poniżej!

Kierowca autobusu zawraca na autostradzie! Niezwykłe nagranie z Chin podbija sieć

Nie licząc śmiercionośnej epidemii koronawirusa, chińskie drogi znane są z tego, że zawsze panuje tam ogromny ruch. Wyjątkiem był jednakże ostatni czas, gdy poruszanie się po Państwie Środka było znacznie ograniczone. Teraz jednak powoli wszystko wraca do normy, a gospodarka ponownie budzi się tam do życia. Nie trzeba było długo czekać, aby w sieci pojawiło się szalone nagranie właśnie prosto z Chin. Jak podaje dailymail.co.uk, pochodzi ono właśnie z jednej z tamtejszych autostrad. Przedstawia kierowcę, który nagle postanawia zawrócić ogromnym autobusem na ruchliwej 4-pasmówce. Jaki był powód podjęcia takiej a nie innej decyzji?

ZOBACZ TAKŻE: TARGI ZWIERZĘCE W CHINACH ZNÓW OTWARTE! PSY, KOTY, SKORPIONY ORAZ… NIETOPERZE NA SPRZEDAŻ. CZY CHIŃCZYCY NICZEGO SIĘ NIE NAUCZYLI?

Kierowca wystraszył się, że autobus nie przejedzie przez bramki do poboru opłat. Dlatego postanowił zawrócić na ruchliwej autostradzie. Zobacz nagranie!

Wiele osób zastanawia się, co tak naprawdę skłoniło kierowcę do wykonania tak absurdalnego manewru na niezwykle ruchliwej autostradzie. Według Daily Mail prowadzący autobus zbyt późno zorientował się, że nie autobus nie zdoła przejechać przez punkt poboru opłat. Był zbyt wysoki lub zbyt szeroki.

Wobec tego nie pozostało nic innego, jak zawrócić. Nie należało to jednak do zbyt łatwych zadań. Wszystko można zobaczyć poniżej:

źródło: Daily Mail, YouTube