Jagoda Judzińska: [w ciąży, Top Model, Instagram, CKM]. Kim jest?

Jagoda Judzińska stała się rozpoznawalna po występie w jednej z edycji programu Top Model. Po tym, jak jej przygoda tam dobiegła końca, dobrze wykorzystała swoje pięć minut, kiedy było o niej głośno. Do tej pory jest znana w sieci i ma wielu fanów. Co wiadomo na jej temat?

Jagoda Judzińska wiek

Modelka ma 29 lat, a pochodzi z Sandomierza. Choruje na bielactwo, ale nie wstydzi się tego i zdecydowała się wziąć udział w Top Model. W piątej edycji programu rywalizowała między innymi z Karoliną Pisarek, Jakobem Koselem czy Karoliną Gilon. Niewątpliwie już wtedy dała się poznać jako odważna, wiedząca czego chce osoba. Twierdzi, że nie ma dla niej rzeczy niemożliwych.

 

Jagoda Judzińska CKM

Modelka dostała propozycję udziału w sesji do jednego z numerów magazynu CKM. Tam nie miała oporów by pozować bez ubrań, a wielu czytelnikom spodobały się jej piersi. Ona sama podkreśla, że też je uwielbia, ponieważ są naturalne i niejedna kobieta może jej ich pozazdrościć. Co ciekawe wyznała tam, że chce zostać piosenkarką i pracuje nad własnymi singlami.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Jagoda Judzińska w ciąży

Ostatnio gwiazda Top Model pochwaliła się na swoim profilu na Instagramie wiadomością, że spodziewa się dziecka. Co więcej, również tam ze swoimi fanami podzieliła się emocjami, jakie towarzyszą jej w tym czasie. Jak większość kobiet obawia się, czy będzie umiała sprostać nowej roli. Jednakże cieszy się ze stanu, w jakim aktualnie się znajduje i jest pewna, że zapamięta go do końca życia.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Jagoda Judzińska Instagam

Wszyscy chętni być z życiem modelki na bieżąco powinni zaobserwować je profil na Instagramie. Znajdziecie go pod nazwą @jagodajudzinska. Aktualnie jej konto śledzi niespełna 35 tysięcy użytkowników. Niewątpliwie możecie spodziewać się aktualnych informacji o przebiegu ciąży oraz o tym, jak czuje się przyszła mama.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Jagoda Judzińska (@jagodajudzinska)

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Jagoda Judzińska (@jagodajudzinska)