PornHub Premium za darmo dla Włochów – aby ci nie wychodzili z domów

pornhub premium za darmo

PornHub Premium za darmo dla Włochów – strona swoją ofertę kieruje dla obywateli kraju, który w Europie ze względu na koronawirusa poszkodowany jest najmocniej. We Włoszech z dnia na dzień pojawia się coraz więcej potwierdzonych przypadków wirusa, a co przeraża jeszcze bardziej, w zastraszającym tempie rośnie także liczba zgonów. Tamtejszy system opieki zdrowotnej stał się bezradny wobec skali zarazy, z jaką muszą radzić sobie tamtejsi lekarze. Mistrzowie marketingu z PornHuba mają jednak pewien pomysł, jak ograniczyć rozprzestrzenianie się groźnej choroby.

PornHub Premium za darmo dla Włochów – wszystko po to, aby ci nie wychodzili z domów i nie rozprzestrzeniali koronawirusa jeszcze bardziej

Z pewnością wielu pamięta niedawną sytuację z wycieczkowca Diamond Princess, na którym jedna ze znanych stron serwująca kontent dla dorosłych, uwięzionym na pokładzie zaoferowała darmowy dostęp do materiałów premium na ich stronie. Podczas kryzysu jaki miejsce ma aktualnie we Włoszech, podobny ruch postanowili zastosować włodarze popularnej strony dla dorosłych – PornHub. Okazuje się, że obywatele Włoch mogą nieodpłatnie korzystać z wersji premium portalu. Wszystko po to, aby zostali w domach, a tym samym ograniczyli rozprzestrzenianie się wirusa. Teraz Włosi będą mogli korzystać z płatnej wersji strony za darmo przynajmniej przez miesiąc. Dodatkowo podaje się, że nie będą musieli do swojego konta podłączać karty płatniczej.

ZOBACZ TAKŻE: STAŁO SIĘ TO, CZEGO KAŻDY SIĘ OBAWIAŁ – JEST PIERWSZA ŚMIERTELNA OFIARA KORONAWIRUSA W POLSCE! TO KOBIETA W WIEKU 57 LAT. BYŁA PRZEWLEKLE CHORA, JEJ STAN OD POCZĄTKU BYŁ BARDZO POWAŻNY

Sytuacja w Europie staje się coraz bardziej poważna, życie kulturalne wymiera

Każdego dnia dochodzą coraz to nowsze raporty ze wszystkich europejskich państw. Jak już wcześniej wspomniano, jak na ten moment najgorsza sytuacja miejsce ma we Włoszech. Groźnie jest jednak także w Hiszpanii i Wielkiej Brytanii.

Także w Polsce z dnia na dzień rośnie liczba stwierdzonych przypadków koronawirusa. Na ten moment jest ich już 61. Zdecydowana większość pacjentów jest jednak w dobrym stanie, co można odebrać jako pozytywną informację. Przypomnijmy, że w Polsce zamknięto wszelkie placówki oświatowe oraz kulturalne, odwołano także niemal wszystkie wydarzenia sportowe.

Bartek Z

Absolwent Uniwersytetu Wrocławskiego na kierunku Dziennikarstwo i Komunikacja Społeczna, specjalizacja: dziennikarstwo sportowe. Pasjonat piłki ręcznej oraz piłki nożnej.