Katastrofa Boeinga 737 w Chinach. Jest nagranie jak samolot spada [WIDEO]

katastrofa boeinga

Katastrofa Boeinga 737 w Chinach. Dziś rano czasu polskiego, media obiegły dramatyczne informacje o katastrofie lotniczej w Chinach. Jak podają oficjalne doniesienia, samolotem Boeing 737 linii China Eastern Airlines lecący z Kunmingu do Kantonu, podróżowały 132 osoby – 123 pasażerów oraz 9 członków załogi. Choć nie potwierdzają tego jeszcze wszystkie strony, niestety mówi się o tym, że nikt nie przeżył katastrofy. W sieci pojawiły się materiały z miejsca katastrofy, oraz krótkie nagranie, pokazujący samolot spadający na ziemię. Wszystko można zobaczyć w dalszej części tekstu.

Katastrofa Boeinga 737 w Chinach. Jest nagranie jak samolot spada na ziemię [WIDEO]

Dramatyczne wieści dotarły dziś rano czasu Polskiego z Chin. Jak podają światowe media, samolot Boeing 737 linii China Eastern Airlines lecący z Kunmingu do Kantonu, rozbił się w regionie Kuangsi (południowe Chiny). Maszyną, która została kompletnie zniszczona, podróżowały w sumie 132 osoby – 123 pasażerów a także 9 członków załogi. W RMF24.pl czytamy, że oficjalnie nie podano jeszcze liczby ofiar katastrofy. W zagranicznych mediach podaje się jednak, że nikomu nie udało się uratować.

Katastrofa miała doprowadzić nawet do pożaru lasu w górach, gdzie doszło do rozbicia maszyny. Podaje się również, że samolot uderzył o ziemię z prędkością 650km/h. W sieci pojawiły się materiały, na których widać skutki katastrofy, oraz moment, kiedy Boeing 737 spadał bezwładnie na ląd. Nagranie pojawiło się na kanale The Sun w serwisie YouTube. Wszystko można zobaczyć poniżej:

ZOBACZ TAKŻE: DO SIECI WYCIEKŁO ZATRWAŻAJĄCE NAGRANIE. ROSYJSKI ŻOŁNIERZ POTWIERDZIŁ ATAKI NA LUDNOŚĆ CYWILNĄ. AŻ TRUDNO UWIERZYĆ TO, CO ROSJANIE ROBIĄ ZWYKŁYM MIESZKAŃCOM UKRAINY… [WIDEO]

W sieci pojawia się coraz więcej materiałów z miejsca katastrofy

Media społecznościowe zalewa coraz większa ilość materiałów z miejsca katastrofy samolotu w Chinach. Kilka z nich można zobaczyć poniżej:

źródło: RMF24.pl, The Sun (YouTube); Twitter; foto: YouTube

Bartek Z

Absolwent Uniwersytetu Wrocławskiego na kierunku Dziennikarstwo i Komunikacja Społeczna, specjalizacja: dziennikarstwo sportowe. Pasjonat piłki ręcznej oraz piłki nożnej.