Kadyrow bardzo mocno o Polsce. Poważna groźba Czeczena w stronę naszego kraju

kadyrow bardzo mocno

Kadyrow bardzo mocno o Polsce. Czeczen po raz kolejny wystosował poważną groźbę w kierunku naszego kraju. Ramzan Kadyrow pisał o planie demilitaryzacji krajów należących do NATO i stwierdził, że pierwszym celem będzie Polska. „Już teraz opracowujemy plan demilitaryzacji państw NATO, a pierwszą w kolejce – po zdobyciu Kijowa – jest Polska”. Powyższy wpis pojawił się na Telegramie Kadyrowa. To nie pierwszy raz, gdy uderza od w Polskę.

Kadyrow bardzo mocno o Polsce. Poważna groźba Czeczena w stronę naszego kraju

Ramzan Kadyrow stał się stosunkowo popularną postacią zwłaszcza po wybuchu wojny na Ukrainie. Czeczeński przywódca staje po stronie Władimira Putina, a w ostatnim czasie zaczął sporo mówić o Polsce. Jak łatwo się domyślić – nie były to zbyt pochlebne opinie. Teraz Kadyrow po raz kolejny w mocnych słowach wypowiedział się o naszym kraju, kierując w stronę Polski nic innego jak groźbę. Na swoim Telegramie Ramzan Kadyrow pisał o tym, że opracowywany jest plan demilitaryzacji krajów należących do NATO. Natychmiast odniósł się tutaj do właśnie do Polski. Mianowicie, Czeczen napisał, że Polska jest „pierwsza w kolejce – po zdobyciu Kijowa”. Jego wpis przytacza portal RMF24.pl:

Już teraz opracowujemy plan demilitaryzacji państw NATO, a pierwszą w kolejce – po zdobyciu Kijowa – jest Polska.

ZOBACZ TAKŻE: Jest decyzja w sprawie księdza, który składał niemoralne propozycje internautce. Jaka czeka go kara?

Ramzan Kadyrow mówił o „imponujących planach”

W swoim poście na Telegramie Kadyrow poruszył też temat niedawnego spotkania w Moskwie. To właśnie do tego rosyjskiego miasta miał ostatnio odbyć służbową podróż. Jak sam przyznał, omawiane tam plany są „imponujące”. RMF24.pl przytacza to, co o spotkaniu mówił Czeczen:

I wreszcie udało nam się odbyć owocną rozmowę przy wieczornej herbacie i szczegółowo omówić taktykę naszych jednostek, zważyć plusy i minusy i pomyśleć o kolejnych zadaniach.

Jego wypowiedzi na temat Polski brzmią niepokojąco. Z drugiej strony słów Kadyrowa w ostatnim czasie wiele osób nie bierze na poważnie. Czeczen przyjął taktykę zastraszania, jednak jak dotąd niewiele z niej wynika.

źródło: RMF24.pl

Bartek Z

Absolwent Uniwersytetu Wrocławskiego na kierunku Dziennikarstwo i Komunikacja Społeczna, specjalizacja: dziennikarstwo sportowe. Pasjonat piłki ręcznej oraz piłki nożnej.