Jest kolejne ostrzeżenie. Słowa jasnowidza się sprawdzą?

polska przekaże ukrainie

Jest kolejne ostrzeżenie. Słowa jasnowidza się sprawdzą? IMGW znów ostrzega przed silnym wiatrem w niektórych regionach kraju. Pogoda jest bardzo zmienna. Marzec póki co nas nie rozpieszcza – i choć pojawiło się kilka epizodów wiosny, jak dotąd jest on raczej zimnym miesiącem. Sytuacja jednak może się diametralnie odmienić. Wspomina o tym znany jasnowidz. Czy jego przepowiednia się potwierdzi? Szczegóły poniżej.

Jest kolejne ostrzeżenie. Słowa jasnowidza się sprawdzą?

Pogoda w Polsce w ostatnich dniach to istny rollercoaster. Na przemian trafiają się bowiem dni ciepłe i pogodne, oraz zimne, deszczowe i wietrzne. Wiosna powoli dobija się do drzwi, jednak zima nadal nie daje za wygraną. Dziś natomiast pojawiło się kolejne ostrzeżenie ze trony IMGW. Dotyczy ono silnego wiatru, który ma pojawić się przede wszystkim na południu kraju. Na Twitterze IMGW czytamy:

Przypominamy o obowiązujących ostrzeżeniach przed silnym wiatrem, które zostały wydane dla południowych powiatów woj. dolnośląskiego, śląskiego, małopolskiego i podkarpackiego.

Głos w sprawie nadchodzącej wiosny zabrał także nie kto inny jak Krzysztof Jackowski. Najpopularniejszy polski jasnowidz mówił o spodziewanej aurze na łamach Super Expressu. Jackowski zauważył, że ten rok będzie wyjątkowo deszczowy. Mimo to uważa on, że nie wyklucza to bardzo ładnej wiosny:

To będzie rok deszczowy ogólnie. Ale nie oznacza to, że wiosna nie będzie ładna.

ZOBACZ TAKŻE: Asteroida leci w kierunku Ziemi. NASA mówi o zderzeniu. „Realne zagrożenie”

„Dopiero po 15 marca w Polsce wystrzeli wiosna”

Zdaniem ekspertów z IMGW, prawdziwa wiosna w naszym kraju rozpocznie się już na dniach – po 15 marca. Jakiś czas temu na antenie internetowego radia RMF24, Grzegorz Walijewski z IMGW mówił wprost:

Z wymianą opon na letnie należy się jeszcze wstrzymać. […] Dopiero po 15 marca w Polsce wystrzeli wiosna.

źródło: o2.pl, Super Express

Bartek Z

Absolwent Uniwersytetu Wrocławskiego na kierunku Dziennikarstwo i Komunikacja Społeczna, specjalizacja: dziennikarstwo sportowe. Pasjonat piłki ręcznej oraz piłki nożnej.