Jechał skuterem i obrażał kibiców. Natychmiastowa karma – nagranie hitem [WIDEO]

jechał skuterem i obrażał kibiców

Jechał skuterem i obrażał kibiców innego klubu. Spotkała go natychmiastowa karma! W sieci pojawiło się nagranie, które internauci natychmiast określili istnym hitem. Wszystko miało miejsce we Włoszech – a konkretniej w Rzymie. To właśnie tam jadący skuterem kibic Romy, natrafił na autobus pełen fanów angielskiego Leicester. Jego popisy zakończyły się jednak w najgorszy z możliwych sposobów. Zajście udało się nagrać, a materiał stał się bardzo popularny na TikToku. Wszystko zobaczycie w dalszej części tekstu.

Jechał skuterem i obrażał kibiców. Natychmiastowa karma – nagranie hitem sieci! [WIDEO]

Internauci uwielbiają takie nagrania! W sieci hitem stał się materiał, w którym natychmiastowa karma spotyka kibica jadącego skuterem. Jak się okazało, pechowiec podróżujący jednośladem jest kibicem włoskiej AS Romy, a wszystko działo się właśnie w Rzymie. To na ulicach stolicy Włoch fan Romy natrafił na autobus pełen kibiców angielskiego Leicester. Korzystając z okazji, postanowił im nieco dogryźć. Nie spodziewał się jednak, że kara spotka go tak szybko. Zajęty wygrażaniem fanom innej drużyny, kompletnie zapomniał o zachowaniu należytej uwagi i ostrożności na drodze. Co stało się później? Wideo popularne stało się też w serwisie YouTube, a wszystko można zobaczyć poniżej:

ZOBACZ TAKŻE: 260 ZŁOTYCH ZA KILOGRAM CZEREŚNI W POLSCE?! TA CENA ZWALA Z NÓG. W SIECI POJAWIŁO SIĘ WYMOWNE ZDJĘCIE. CZY CENY JESZCZE SIĘ UNORMUJĄ? A MOŻE OWOCE W TYM ROKU BĘDĄ AŻ TAK DROGIE? EKSPERT ZABRAŁ GŁOS [FOTO]

Nie wiadomo, czy Włoch doznał jakichkolwiek obrażeń. Na pocieszenie, jego zespół wygrał i awansował do finału

Jak podają media – nie ustalono dokładnie, czy pechowiec na skuterze doznał jakichkolwiek poważnych obrażeń. Wydaje się jednak, że nie stało mu się nic złego. Niemniej jednak z pewnością uszkodzony został skuter oraz pojazd, w który mężczyzna wjechał.

Na pocieszenie dla kibica Romy trzeba jednak odnotować fakt, że jego drużyna okazała się lepsza od przyjezdnych z Anglii. Miejscowi wygrali 1:0 i awansowali do finału Ligi Konferencji.

źródło: o2.pl, TikTok, YouTube; foto: YouTube

@vt There’s so much to unpack here… 🤣 📹jackwh1t #whatishappening #moped #failvideo ♬ sonido original – Toretto3x

Bartek Z

Absolwent Uniwersytetu Wrocławskiego na kierunku Dziennikarstwo i Komunikacja Społeczna, specjalizacja: dziennikarstwo sportowe. Pasjonat piłki ręcznej oraz piłki nożnej.