Jasnowidz Jackowski zapowiada, co czeka nas na Wszystkich Świętych

jasnowidz jackowski zapowiada

Jasnowidz Jackowski zapowiada, co czeka nas na Wszystkich Świętych. Najpopularniejszy polski jasnowidz w rozmowie z dziennikarzami Super Expressu zdradził, jak może wyglądać zbliżające się wielkimi krokami święto zmarłych. Jaki będzie dzień, w którym skupimy się na wspominaniu tych, których niestety już z nami nie ma? Krzysztof Jackowski nie ma wątpliwości!

Jasnowidz Jackowski zapowiada, co czeka nas na Wszystkich Świętych

Święto zmarłych zbliża się wielkimi krokami. Z pewnością wiele osób pamięta jednak to, co działo się w zeszłym roku. To właśnie wtedy, z uwagi na szalejącą epidemię, rząd zdecydował o zamknięciu cmentarzy – i to niemal na ostatnią chwilę przez 1 listopada. Decyzję uzasadniano tym, że takie działanie zapobiegnie rozprzestrzenianiu się wirusa, gdyż jak dobrze wiadomo – cmentarze w tym dniu są wielkimi skupiskami ludzi.

W tym roku ma być jednak inaczej. Osoby ściśle związane z rządem zapewniają już od dłuższego czasu, że sytuacja z 2020 się nie powtórzy. Jak na razie wszystko wskazuje na to, że rzeczywiście się tak stanie. Teraz głos w sprawie uroczystości Wszystkich Świętych zabrał Krzysztof Jackowski. Najpopularniejszy polski jasnowidz w rozmowie z dziennikarzami Super Expressu zdradził, jak będzie wyglądać tegoroczne święto. Odnosił się głównie do pogody. Jaka aura przywita nas zatem 1 listopada tego roku? Czy powinniśmy już szykować ciepłe ciuchy na odwiedziny bliskich na cmentarzach?

ZOBACZ TAKŻE: ZAROBKI PUDZIANA PO ZNOKAUTOWANIU BOMBARDIERA ZNANE! KWOTA DOSŁOWNIE POWALA NA KOLANA

Krzysztof Jackowski uspokaja – pogoda na Wszystkich Świętych stabilna. Kiedy pierwszy atak zimy?

Krzysztof Jackowski przewiduje, że pogoda na Wszystkich Świętych powinna być stabilna. Jego wypowiedź przytacza portal o2.pl:

Pogoda na Wszystkich Świętych kojarzy mi się stabilnie. To znaczy mamy do czynienia z Polską. To jest jednak pewna przestrzeń. I w Krakowie może być inaczej, a w Człuchowie może być inaczej. Ale ogólnie będzie to w miarę ciepławy dzień.

Te słowa niejako potwierdzają prognozy pogody na 1 listopada. Jeśli wszystko się sprawdzi, w niektórych miejscach Polski może mieć wtedy nawet blisko 19 stopni. Krzysztof Jackowski poruszył także temat pierwszego w okresie jesiennym śniegu. Na łamach Super Expressu mówił:

Zima nas nie powinna zaskoczyć w listopadzie. Ja mam wrażenie, że w drugiej połowie listopada będą takie trzy dni, że trochę śniegu mokrego spadnie i tak przypomni nam to zimę.

źródło: o2.pl, Super Express

Bartek Z

Absolwent Uniwersytetu Wrocławskiego na kierunku Dziennikarstwo i Komunikacja Społeczna, specjalizacja: dziennikarstwo sportowe. Pasjonat piłki ręcznej oraz piłki nożnej.