Najman znowu zawalczy! Szalone warunki starcia, zaskakujący rywal

najman znowu zawalczy

Najman znowu zawalczy! Popularny El Testosteron jeszcze przynajmniej jeden raz wejdzie do oktagonu. Tym razem jednak wszystko odbędzie się na iście szalonych warunkach. Zaskakujący jest też rywal Marcina Najmana. Trzeba otwarcie powiedzieć, że mowa tutaj o sporym konflikcie, który rozpętał się bardzo niedawno. Najman zawalczy bez rękawic, ale to nie jedyny zaskakujący warunek, który postawił przeciwnik Najmana, oraz na który były pięściarz przystał.

Najman znowu zawalczy! Szalone warunki starcia, zaskakujący rywal. El Testosteron zawalczy bez rękawic

Marcin Najman powraca do oktagonu! Choć jeszcze niedawno wydawało się to niemożliwe, wszystko wskazuje na to, że El Testosteron zawalczy jeszcze przynajmniej raz. O tym fakcie Najman poinformował za pośrednictwem nagrań na swoim kanale w portalu YouTube.

Warty uwagi jest też rywal Najmana. Nim ma być nie kto inny, jak Jacek Murański. To aktor oraz ojciec Mateusza Murańskiego, który niedawno był przeciwnikiem Arkadiusza Tańculi podczas gali FAME MMA 10. Tam mimo bardzo dobrej postawy „młodego Murańskiego”, zdaniem sędziów starcie wygrał Tańcula. Popularny „Muran” nadal się jednak z tym nie zgadza. Podczas gali oraz konferencji związanych z FAME MMA 10 na pierwszy plan zaczął jednak wychodzić też ojciec Mateusza – Jacek Murański. To właśnie jedne z jego słów nie spodobały się Najmanowi, który postanowił wyzwać go na pojedynek na jednej z gal, które El Testosteron organizuje.

Najman zaproponował Murańskiemu konkretną sumę za podjęcie wyzwania, natomiast jego oponent przedstawił warunku, na jakich odbyć ma się walka. Dla wielu są one szokujące.

ZOBACZ TAKŻE: JASNOWIDZ GLANC ZNOWU PRZERAŻA! KATASTROFA CZEKA NAS JUŻ NA JESIEŃ? WSPOMINA O DEPOPULACJI

Najman zawalczy bez rękawic, bez podziału na rundy, z łokciami i bez sędziego

Najwięcej mówi się o warunkach walki, jakie miał podyktować Jacek Murański. Mowa o tym, że starcie ma się odbyć bez rękawic, bez podziału na rundy (tak zwanym longiem), podczas walki można wyprowadzać ciosy łokciami, a w oktagonie ma zabraknąć sędziego. Te iście uliczne zasady mają wpłynąć na atrakcyjność starcia. Co warte podkreślenia, na wszystko zgodził się Najman.

Teraz pozostaje czekać na oficjalne potwierdzenia walki oraz jej terminu, ale wydaje się, że wszystko dojdzie do skutku. Zarówno Najman jak i Murański są zdeterminowani do tego, aby pokazać swoją wyższość nad rywalem.

Uwaga – nagranie zawiera wulgaryzmy:

źródło: YouTube

Bartek Z

Absolwent Uniwersytetu Wrocławskiego na kierunku Dziennikarstwo i Komunikacja Społeczna, specjalizacja: dziennikarstwo sportowe. Pasjonat piłki ręcznej oraz piłki nożnej.