Jaś Kapela zawalczy w MMA na gali Najmana! Wiadomo kiedy i z kim!

jaś kapela zawalczy w mma

Jaś Kapela zawalczy w MMA na gali Marcina Najmana! Portal Wirtualne Media ustalił, kiedy dojdzie do walki oraz kto będzie rywalem Kapeli. Okazuje się, że walka będzie mieć podteksty polityczne. Poeta, który zasłynął głównie wystąpieniem w programie Krzysztofa Stanowskiego, rękawice skrzyżuje bowiem z byłym dziennikarzem TVP. Obaj panowie nie ukrywają, że ich poglądy nie będą bez znaczenia podczas wojny w oktagonie. Ważną rolę odgrywają tutaj też jednak pieniądze.

Jaś Kapela zawalczy w MMA na gali Najmana! Wiadomo kiedy i z kim – to były dziennikarz TVP

Sensacyjne wieści gruchnęły w sieci! Potwierdziło się bowiem to, o czym spekulowano jeszcze jakiś czas temu. Mianowicie, Jaś Kapela zawalczy na gali MMA organizowanej przez Marcina Najmana. Do szczegółów ustaleń dotarł portal Wirtualne Media, który o wszystkim szczegółowo się rozpisuje.

Kapela na gali Najmana rękawice skrzyżuje z byłym dziennikarzem TVP – Ziemowitem Kossakowskim. Walka ma odbywać się jesienią, pod koniec września lub na początku października. Co więcej, Kossakowski swój udział w walce miał już potwierdzić portalowi Wirtualnemedia.pl.

ZOBACZ TAKŻE: PODCZAS ROBIENIA SELFIE TRAFIŁ W NICH PIORUN! PRZERAŻAJĄCE UJĘCIE OPUBLIKOWANO W SIECI [FOTO]

Jaś Kapela: „Po 30 sekundach będziesz leżał na glebie

Jaś Kapela w swoich mediach społecznościowych także odniósł się do walki, o której mówi już cały Internet. Zdaniem Kapeli, pojedynek skończy się bardzo szybko, oczywiście na jego korzyść. Jaś Kapela na Twitterze napisał odważnie „Po 30 sekundach będziesz leżał na glebie„:

źródło: Wirtualne Media, Twitter

Bartek Z

Absolwent Uniwersytetu Wrocławskiego na kierunku Dziennikarstwo i Komunikacja Społeczna, specjalizacja: dziennikarstwo sportowe. Pasjonat piłki ręcznej oraz piłki nożnej.