„Janusze jadą na wakacje” – tak załadowanego samochodu jeszcze nie było [WIDEO]

janusze jadą na wakacje

„Janusze jadą na wakacje” – tak w humorystyczny sposób wiele osób opisuje wideo, które od pewnego czasu krąży po sieci. Widać na nim zdecydowanie przeładowany samochód osobowy, robiący furorę na autostradzie. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie fakt, że ładunek znajdujący się na dachu osobówki, niemal przekraczał wielkością rozmiar samego pojazdu. Kierowcy poruszający się tą samą drogą nie mogli wyjść z podziwu i nagrywali to, co zastali. Poniżej można zobaczyć wideo prezentujące niecodzienny ładunek.

„Janusze jadą na wakacje” – tak załadowanego samochodu jeszcze nie było

Czy była to przeprowadzka, czy może rzeczywiście wakacyjny ekwipunek – tego nie wiadomo. Jasne stało się natomiast, że jedyne w swoim rodzaju wideo szybko stało się popularne w całej sieci. Przy okazji doczekało się wielu legend i dopisanych historii. Nie zmienia to jednak faktu, że obok wszystkiego można przejść obojętnie.

Znacie ten moment, gdy pakujecie się na wakacje i nie potraficie określić, które rzeczy faktycznie się przydadzą? Często bywa tak, że niestety bierzemy ich zbyt wiele. W rezultacie bagaże stają się problematyczne, a i tak nie skorzystamy ze wszystkiego, co ze sobą zabraliśmy. Komentujący omawiane wideo są niemal pewni, że podobnie było i tym razem. Chodzi o nagranie z pewnej autostrady, na którym zarejestrowano osobówkę z bagażem przekraczającym granice rozsądku. Internauci błyskawicznie określili podróżujących Oplem mianem „Januszy” i choć nie ma co do tego pewności – z góry założono, że jadą oni na wakacje.

ZOBACZ TAKŻE: PIELGRZYMKI W DRODZE, WŁADZE CZĘSTOCHOWY PEŁNE OBAW. WSZYSTKO PRZEZ SYTUACJĘ DOTYCZĄCĄ EPIDEMII I NIEMAL CIĄGŁYCH WZROSTÓW ZAKAŻEŃ. O POMOC POPROSZONO MINISTERSTWO ZDROWIA

Taki ładunek mógł zagrażać bezpieczeństwu – zobacz nagranie

W istocie, jak już wcześniej wspomniano – nie wiadomo, czy była to podróż wakacyjna, czy zwykła przeprowadzka. Tak czy inaczej, kierowcy są zdania, że podróżowanie z takim ładunkiem na drodze szybkiego ruchu nie powinno mieć miejsca. Wystarczy wyobrazić sobie, co stałoby się w momencie, gdyby wątpliwej jakości konstrukcja nagle by się rozleciała. Mogłoby to skutkować nawet wypadkiem, a w przypadku większego ruchu – może i karambolem.

Wideo można zobaczyć poniżej:

źródło: reddit.com

Bartek Z

Absolwent Uniwersytetu Wrocławskiego na kierunku Dziennikarstwo i Komunikacja Społeczna, specjalizacja: dziennikarstwo sportowe. Pasjonat piłki ręcznej oraz piłki nożnej.