Jackowski o szczegółach czwartej fali. Obostrzenia surowe jak nigdy wcześniej?

jackowski o szczegółach czwartej fali

Jackowski o szczegółach czwartej fali. Jasnowidz po raz kolejny odniósł się do tego, co jego zdaniem czeka nas już niebawem. Mowa o nadejściu kolejnej fali zakażeń. Początkowo ma ona nie budzić wielkich obaw, ale wszystko zmieni się w mgnieniu oka. Krzysztof Jackowski wspomniał też o obostrzeniach, które mogą okazać się surowsze niż kiedykolwiek wcześniej. Poza tym poruszył temat szczepień – osoby, które nie przyjęły preparatu, powinny się zacząć poważnie obawiać przyszłości?

Jackowski o szczegółach czwartej fali. Obostrzenia surowe jak nigdy wcześniej?

Jasnowidz Jackowski po raz kolejny odniósł się do czwartej fali koronawirusa. Według jego zapowiedzi, wszystko zacznie się w sposób dość łagodny, ledwo dostrzegalny. Prawdopodobnie stanie się to w połowie sierpnia. Słowa Krzysztofa Jackowskiego przytacza portal antyradio.pl, a ich fragmenty cytujemy poniżej:

W drugiej połowie sierpnia zacznie się „mała fala”, która nie opadnie już, ale będzie małą falą. Będzie się mówiło, że to jest w miarę bezpieczna fala. Ta „mała fala” potrwa do połowy września i wtedy zaczną być nagłe wzrosty.

Uwagę zwraca także to, co jasnowidz mówi o powrocie obostrzeń. Według niego, mają być one bardziej surowe, niż przy poprzednich trzech falach. Trzeba jednak przyznać, że trudno to sobie wyobrazić. Jackowski mówił:

Gdy po małej fali przyjdzie nagły wzrost, obostrzenia zaczną być bardzo poważne i bardzo restrykcyjne. Bardzo mocno będą egzekwowane, czego nie było w poprzednich trzech falach.

ZOBACZ TAKŻE: TEN MĘŻCZYZNA BYŁ W PIEKLE PRZEZ 23 MINUTY! DRAMATYCZNA RELACJA Z TEGO CO WIDZIAŁ I CO PRZEŻYŁ. TYLE SZCZEGÓŁÓW NIE UJAWNIŁ JESZCZE NIKT

Kłopoty czekają osoby, które się nie zaszczepiły. Jackowski zwraca uwagę na „niezabezpieczonych”

Jak zdradził jasnowidz, jego zdaniem jeszcze większe kłopoty mogą mieć osoby, które się nie zaszczepiły. Mowa rzecz jasna o dodatkowych, surowych restrykcjach. Portal antyradio.pl zauważył, że Krzysztof Jackowski takie osoby nazywa „niezabezpieczonymi”.

Będziemy się bali tych restrykcji. One będą nierówne, ponieważ ci, którzy się zabezpieczyli, będą mieli mniejsze restrykcje. Ci, którzy się nie zabezpieczyli, będą w bardzo konkretnych restrykcjach.

Jasnowidz z Człuchowa przyznaje, że niezaszczepieni na problemy trafią już nawet w pracy, w załatwianiu spraw urzędowych lub w banku, a nawet korzystając ze służby zdrowia.

źródło: antyradio.pl, YouTube

Bartek Z

Absolwent Uniwersytetu Wrocławskiego na kierunku Dziennikarstwo i Komunikacja Społeczna, specjalizacja: dziennikarstwo sportowe. Pasjonat piłki ręcznej oraz piłki nożnej.