Jackowski o czwartej fali – tego będziemy się bać. Najnowsza wizja

jackowski o czwartej fali

Jackowski o czwartej fali – tego będziemy się bać podczas kolejnego wzrostu zakażeń. W sieci pojawiła się najnowsza wizja znanego polskiego jasnowidza. Krzysztof Jackowski niejako przekazał, jak będzie wyglądać czwarta fala koronawirusa, o której w ostatnim czasie mówi się coraz więcej. Poza tym wspomniał o pogodzie na lato i wakacje, odnosząc się przede wszystkim do żniw i rolników. Czy aura będzie sprzyjać zbieraniu plonów? Warto wybierać się na wakacje nad polskie morze?

Czwarta fala nieunikniona? Tego zdania jest minister zdrowia Adam Niedzielski

Czwarta fala koronawirusa to w ostatnim czasie dość popularny temat. Choć ostatnie tygodnie pozwoliły nieco zapomnieć o wirusie – notujemy bardzo mało zakażeń, spadła również ilość zgonów, osób przebywających w szpitalach i osób korzystających z respiratorów – nasza czujność nie może zostać uśpiona. Apelował o tym niedawno minister zdrowia Adam Niedzielski, informując, że kolejna fala zakażeń właściwie jest nieunikniona. Podał on także konkretną datę, kiedy należy się jej spodziewać:

Teraz mamy apogeum zakażenia w Wielkiej Brytanii. U nas ewentualność pojawienia się tej czwartej fali to jest prawdopodobnie druga połowa sierpnia.

ZOBACZ TAKŻE: CZWARTA FALA KORONAWIRUSA W POLSCE – ADAM NIEDZIELSKI PODAŁ DATĘ

Jackowski o czwartej fali – tego będziemy się bać. Najnowsza wizja znanego jasnowidza

Wychodzi więc na to, że sytuacja może się popsuć jeszcze przed końcem wakacji. A co o czwartej fali mówi znany polski jasnowidz, Krzysztof Jackowski? Podczas jednej z niedawnych transmisji w serwisie YouTube, Jackowski zdradził, że ludzie będą się wtedy bać. Czego konkretnie? Jego wypowiedź przytoczył portal Radia Zet, a jej fragmenty cytujemy poniżej:

Jak w tych czasach zmienia się rzeczywistość? Wystarczy to ogłosić. Przyjmujemy informacje, one w naszych głowach zajmują miejsce i rzeczywiście w pewnym momencie zaczynamy tą ogłoszoną rzeczywistość akceptować. W czwartej fali będziemy bali się efektów tego, na co niektóre osoby będą chorowały.

Jasnowidz Jackowski o pogodzie na lato i prognozie na żniwa – rolnicy powinni się obawiać?

W niedawnym materiale Jackowskiego, jasnowidz poruszył też temat pogody na nadchodzące żniwa. Na co mogą liczyć rolnicy tego roku? Zdaniem Krzysztofa Jackowskiego, lato będzie urozmaicone pod względem różnorodności pogody:

Jeszcze trochę suszy będzie, a potem lato zmieni się w bardzo pogodowo urozmaicone. To znaczy będzie przeplatane. Przeciętne, polskie lato. Tak mi się wydaje.

źródło: YouTube, Radio ZET

Bartek Z

Absolwent Uniwersytetu Wrocławskiego na kierunku Dziennikarstwo i Komunikacja Społeczna, specjalizacja: dziennikarstwo sportowe. Pasjonat piłki ręcznej oraz piłki nożnej.