Jackowski: „Coś niedobrego wydarzy się podczas Euro”. Wskazał konkretne miasto

Jackowski coś niedobrego

Jackowski: „Coś niedobrego wydarzy się podczas Euro”. Popularny jasnowidz z Polski wskazał konkretne miasto, gdzie może dojść do tragedii. Rodzime portale zwracają uwagę, że Krzysztof Jackowski już dawno nie był tak dokładny w swoich osądach. Co przeczuwa tym razem? Czy kibice powinni się obawiać? O jakie miasto dokładnie chodzi? Szczegóły niepokojącej wizji jasnowidza z Człuchowa znajdziecie poniżej.

Jackowski: „Coś niedobrego wydarzy się podczas Euro”. Jasnowidz wskazał konkretne miasto. To powody do obaw?

Krzysztof Jackowski wlał niepokój w serca kibiców. Wszystko w trakcie jednej z niedawnych transmisji, podczas której – tradycyjnie zresztą – łączył się ze swoimi widzami i dzielił się z nimi spostrzeżeniami oraz wizjami na najbliższy czas. Jedna z przepowiedni sprawiła jednak, że można zacząć mocno się obawiać. A to dlatego, że okazała się ona niebywale konkretna. Rodzime portale trafnie zauważyły, że Jackowski nieczęsto jest tak konkretny w swoich przewidywaniach, jak było to tym razem. O co chodzi jednak dokładnie?

Krzysztof Jackowski przeczuwa, że coś złego wydarzy się jeszcze podczas trwającego Euro 2020. Czy na Mistrzostwach Europy może rozegrać się tragedia? Jasnowidz podczas transmisji mówił:

Barcelona. Coś się poważnego wydarzy w Barcelonie. To się wydarzy podczas mistrzostw Europy. Coś niedobrego może się wydarzyć w Barcelonie.

Jak widać powyżej, Jackowski poza terminem (Euro potrwa do 11 lipca) – wskazał także miejsce, gdzie może dojść do przewidywanych przez niego wydarzeń.

ZOBACZ TAKŻE: UWAŻAJ NA WAKACJACH! JAK DZIAŁAJĄ SZAJKI PORYWAJĄCE DZIECI W KURORTACH? JAK OCHRONIĆ SWOJE DZIECKO?

Wizja Jackowskiego o Euro 2020. Co można z niej odczytać?

Jak widać, Jackowski na miejsce wydarzeń, o których mówi, wskazuje Barcelonę. Co jednak ciekawe, akurat w tym hiszpańskim mieście nie odbywają się żadne mecze Mistrzostw Europy. Spotkania rozgrywane są jednak w innym hiszpańskim mieście – mianowicie w Sewilli. Oba miasta są jednak od siebie oddalone o znaczną odległość. Warto ponadto przypomnieć, że swój mecz w Sewilli już niebawem rozegrają Polacy. Biało-czerwoni zmierzą się tam właśnie z Hiszpanami, a dojdzie do tego w najbliższą sobotę.

Możliwe też, że wydarzenie o którym wspomniał Jackowski, poza zbiegnięciem się z datą – nie ma żadnego związku z turniejem piłkarskim, rozgrywanym aktualnie w całej Europie.

źródło: YouTube, rmfmaxxx.pl

Bartek Z

Absolwent Uniwersytetu Wrocławskiego na kierunku Dziennikarstwo i Komunikacja Społeczna, specjalizacja: dziennikarstwo sportowe. Pasjonat piłki ręcznej oraz piłki nożnej.