Pojawiło się nad Rosją! Internauci w szoku – „co to było?!” [WIDEO]

pojawiło się nad rosją

Pojawiło się nad Rosją! W sieci bardzo dużo mówi się o przedziwnym zjawisku, które zaobserwowano na rosyjskim niebie. Nagrania prezentujące owe zjawisko, w sieci pojawiły się 29 sierpnia. Momentalnie zaroiło się od przeróżnych teorii na temat tego, co widać na materiale wideo. Zdania internautów są podzielone – jedni uważają, że wyjaśnienie jest bardzo łatwe. Inni z kolei wieszczą teorie spiskowe. Oficjalnego potwierdzenia jednak nadal brak. Z czym mieli zatem do czynienia Rosjanie? Wideo, na którym widać niebywałe sceny, znajdziecie w dalszej części tekstu.

Pojawiło się nad Rosją! Internauci w szoku – „co to było?!” [WIDEO]

Przedziwne zjawisko na rosyjskim niebie! W sieci dużo mówi się o tym, co wydarzyło się nad Rosją. Mianowicie, w sieci – począwszy od 29 sierpnia – zaczęły pojawiać się jedyne w swoim rodzaju nagrania, przedstawiające świetlisty obiekt poruszający się na niebie, właśnie nad Rosją. Wyróżniał się on niesamowitą smugą, która zdaniem wielu przypominała coś w rodzaju meduzy. Całe zajście uwieczniono na wideo. Omawiany obiekt można zobaczyć poniżej – o wszystkim pisał nawet bardzo popularny „The Sun”, a poniższe nagranie w serwisie Twitter obejrzano już ponad pół miliona razy:

ZOBACZ TAKŻE: KRZYSZTOF JACKOWSKI – „BĘDZIE JATKA”. NAJPOPULARNIEJSZY POLSKI JASNOWIDZ PRZECZUWA WOJNĘ? MÓWI O DWÓCH POWAŻNYCH KONFLIKTACH

Rakieta, meteoryt, UFO? Teorii jest wiele, ale tylko jedna może być prawdziwa

Jak wcześniej wspomniano, w sieci zaroiło się od ewentualnych teorii na temat pochodzenia dziwnego zjawiska. Wiele osób uważa, że na nagraniu uwieczniono rakietę. Inni są zdania, że do naszej planety zbliżyli się obcy, a to co widzimy – to po prostu UFO.

Najbardziej prawdopodobna wydaje się jednak teoria mówiąca o tym, że powyżej widać meteoryt. Dowodzić temu ma jego charakterystyczne spalanie się. Podkreślamy jednak, że nadal są to jedynie domysły, a nie oficjalne potwierdzenie naprawdę efektownego, ale też budzącego niepokój zjawiska.

źródło: The Sun, Twitter, o2.pl

Bartek Z

Absolwent Uniwersytetu Wrocławskiego na kierunku Dziennikarstwo i Komunikacja Społeczna, specjalizacja: dziennikarstwo sportowe. Pasjonat piłki ręcznej oraz piłki nożnej.