Jacek Murański walczył w „rzymskiej klatce” z Tańculą! Ależ bijatyka!

Jacek Murański walczył

Jacek Murański walczył w „rzymskiej klatce” z Arkadiuszem Tańculą! Ależ to była bijatyka! Obaj mężczyźni byli bardzo mocno skonfliktowani, a w małym, specjalnie na tę okazję przygotowanym ringu od samego początku dosłownie kipiało. To było jedna z najbardziej wyczekiwanych starć gali FAME MMA 12. Kto ostatecznie sięgnął po prestiżowe zwycięstwo?

Jacek Murański walczył w „rzymskiej klatce” z Tańculą! Jedna z najbardziej wyczekiwanych walk w historii FAME MMA za nami! Kto wygrał?

To była zdecydowanie jedna z najbardziej elektryzujących walki w całej historii FAME MMA. Choć początkowo ten pojedynek miał wyglądać zupełnie inaczej – ostatecznie przybrał nieoczekiwanych kształtów. Mianowicie, na gali FAME MMA 12 miało dojść do rewanżowego starcia Mateusza Murańskiego i Arkadiusza Tańculi. Ten pierwszy doznał jednak poważnej kontuzji, wobec czego dosłownie w ostatnim momencie zastąpił go… jego ojciec, doskonale znany fanom FAME MMA – Jacek Murański.

Konflikt Arkadiusza Tańculi z rodziną Murańskich eskalował nieustannie. Jego zakończenie miało nastąpić dziś – w rzymskiej klatce. Mowa o specjalnie stworzonej na potrzeby walki klatce, której wymiary to 3×3 metry. Zawodnicy walczyli w małych rękawicach do MMA, dozwolone były także uderzenia łokciami. To miało być efektowne i krwawe starcie. A jak było w rezultacie? Ku uciesze wielu kibiców, zwycięzcą okazał się Arkadiusz Tańcula. Niestety jednak, wszystko wynikało z dyskwalifikacji Jacka Murańskiego.

ZOBACZ TAKŻE: DONALD TUSK STRACIŁ PRAWO JAZDY! ZASKAKUJĄCE DONIESIENIA! WIADOMO ILE JECHAŁ W TERENIE ZABUDOWANYM. SAM POLITYK SKOMENTOWAŁ I POTWIERDZIŁ MEDIALNE DONIESIENIA

Z niezwykłej walki zwycięską ręką wyszedł Arek Tańcula. Jacek Murański zdyskwalifikowany

Niezwykła walka w specjalnie przygotowanej klatce mogła się podobać, ale starszy z Murańskich nieustannie faulował. Zwycięzca mógł być tylko jeden. Faworyzowany przez wielu Arkadiusz Tańcula ostatecznie wzniósł rękę w geście tryumfu, ale z pewnością liczył, że wygra w nieco innych okolicznościach. Czy dojdzie do rewanżu, gdy Jacek Murański będzie w pełni zdrowy?

Bartek Z

Absolwent Uniwersytetu Wrocławskiego na kierunku Dziennikarstwo i Komunikacja Społeczna, specjalizacja: dziennikarstwo sportowe. Pasjonat piłki ręcznej oraz piłki nożnej.