Inwazja Białorusi na Ukrainę to kwestia godzin? Pilne doniesienia!

nowe informacje o asteroidzie

Inwazja Białorusi na Ukrainę to kwestia godzin? Pilne doniesienia publikuje portal Ukraińska Prawda, powołując się na informacje ukraińskich wojskowych i urzędników. Podaje się nawet, że może do niej dojść jeszcze w piątek wieczorem (21 czasu kijowskiego, o czym pisze portal RMF24.pl). RMF pisze, że jeszcze Centrum Komunikacji Strategicznej i Bezpieczeństwa Informacji przy Ministerstwie Kultury i Polityki Informacyjnej Ukrainy informuje o możliwej inwazji Białorusi.

Inwazja Białorusi na Ukrainę to kwestia godzin? Pilne doniesienia z frontu!

Bardzo niepokojące wieści docierają z Ukrainy. Jak donoszą miejscowe media, powołując się na ukraińskich wojskowych i urzędników – Białoruś jeszcze dziś może dołączyć do wojny. O wszystkim pisze portal Ukraińska Prawda, na który powołuje się RMF24.pl. Pojawiają się bardzo konkretne informacje. Mianowicie, ukraińskie media podają, że do ataku może dojść o godzinie 21 czasu kijowskiego. O wszystkim informuje również Centrum Komunikacji Strategicznej i Bezpieczeństwa Informacji przy Ministerstwie Kultury i Polityki Informacyjnej Ukrainy. Można zatem sądzić, że coś naprawdę jest na rzeczy:

Według wstępnych danych wojska białoruskie mogą dokonać inwazji już 11 marca o godzinie 21.

ZOBACZ TAKŻE: ROSJA SZYKUJE SIĘ DO UŻYCIA BRONI BIOLOGICZNEJ NA UKRAINIE?! BARDZO NIEPOKOJĄCE DONIESIENIA ORAZ ZACHOWANIE ROSJAN…

Dziś wydarzyło się kilka rzeczy, które mogą wskazywać na taki rozwój wydarzeń

Warto zauważyć, że dziś wydarzyło się kilka rzeczy, które rzeczywiście mogą wskazywać na taki rozwój zdarzeń. Ukraińskie wojsko podało do wiadomości, że Rosjanie ostrzelali niewielką wioskę na Białorusi, która leży blisko granicy z Ukrainą. Istnieje wielkie prawdopodobieństwo, że to zwyczajna prowokacja, mająca na celu zaangażowanie wojsk z Białorusi w wojnę na Ukrainie.

Gdyby tego było mało, wcześniej w Moskwie miało dojść do spotkania Władimira Putina z Aleksandrem Łukaszenką. Także wtedy mogło dojść do pewnych ustaleń odnośnie dołączenia białoruskiego wojska do ataku.

źródło: Twitter, RMF24.pl

Bartek Z

Absolwent Uniwersytetu Wrocławskiego na kierunku Dziennikarstwo i Komunikacja Społeczna, specjalizacja: dziennikarstwo sportowe. Pasjonat piłki ręcznej oraz piłki nożnej.