Diagnoza lekarska dla Putina. „Nie da się leczyć. Można już tylko izolować”

diagnoza dla putina

Diagnoza lekarska dla Putina. Od pewnego czasu w sieci pojawia się wiele tekstów o ewentualnej chorobie rosyjskiego dyktatora. Gdy Władimir Putin postanowił zaatakować Ukrainę, spekulacje ruszyły na dobre. Eksperci i obserwatorzy biorą pod uwagę wiek rosyjskiego prezydenta oraz wydawałaby się jego nieracjonalne decyzje i robienie ze swojego kraju gospodarczej ruiny. Portal o2.pl zauważa, że do stanu zdrowia Putina w rozmowie z Radiem ZET odniósł się doktor Jacek Koprowicz ze szpitala MSWiA w Warszawie. Padły tam bardzo interesujące słowa – między innymi stwierdzenie, że Władimira Putina nie da się już leczyć. Szczegóły poniżej!

Diagnoza lekarska dla Putina. „Nie da się leczyć. Można już tylko izolować”

Władimir Putin bez pardonu zdecydował się zaatakować Ukrainę. I mimo jego oczekiwań, napadnięty kraj broni się zawzięcie już ponad dwa tygodnie, zadając Rosjanom coraz to więcej szkód. Mimo, że wiele wskazuje na to, iż napastnicy niebawem mogą przeprowadzić szturm na stolicę Ukrainy – pokaźna ilość ekspertów uważa, że będąca w fatalnej kondycji rosyjska armia może ponieść klęskę.

To wszystko powoduje, że frustracja u Putina rośnie. Eksperci zastanawiają się natomiast nad jego stanem zdrowia. Już wcześniej pojawiały się informacje, że coś może być na rzeczy. Putin wydaje się zachowywać nieracjonalnie. Do wszystkiego w rozmowie z Radiem ZET odniósł się doktor Jacek Koprowicz ze szpitala MSWiA w Warszawie. Pisze o tym portal o2.pl.

Doktor uważa, że Putin jest paranoikiem i ma problemy natury psychicznej. Na antenie dr Jacek Koprowicz mówił:

On ma ewidentnie zaburzenia paranoiczne. Jest osobą, która stwarza sobie wyobrażenie świata, swoje wyobrażenie potencjalnych zagrożeń. To jest dla niego realne. To nie jest coś, co może się wydawać czymś sztucznym, wymyślonym. On w to wierzy całym sobą.

ZOBACZ TAKŻE: ROSJA SZYKUJE SIĘ DO UŻYCIA BRONI BIOLOGICZNEJ NA UKRAINIE? BARDZO NIEPOKOJĄCE DONIESIENIA!

Putina nie da się już leczyć? „Można już tylko izolować”

To, że Putin za nic ma zdanie innych, wiadomo nie od dziś. Diagnoza postawiona przez doktora Koprowicza zdaje się to jedynie potwierdzać. Na antenie Radia ZET padły mocne słowa w kontekście rosyjskiego przywódcy. Jego osobowość została określona jako „okrutna, zniekształcona patologicznie”.

To już jest ktoś skrajnie odhumanizowany. To jest osoba, której już nawet chyba nie da się leczyć. To osoba, którą można już tylko izolować. […] On żyje w tym swoim świecie.

źródło: o2.pl, Radio ZET

Bartek Z

Absolwent Uniwersytetu Wrocławskiego na kierunku Dziennikarstwo i Komunikacja Społeczna, specjalizacja: dziennikarstwo sportowe. Pasjonat piłki ręcznej oraz piłki nożnej.