Impreza w bloku – powiesili kartkę z informacją w windzie. Reakcja sąsiadów to hit [FOTO]

impreza w bloku kartka

Impreza w bloku – powiesili kartkę z informacją w windzie. Organizacja przyjęć w blokach zwykle generuje sporo problemów. Chodzi przede wszystkim o zachowanie ciszy nocnej względem sąsiadów. Głośna muzyka, rozmowy i spora ilość ludzi powoduje, że hałas niesie się niemal po całym budynku. Ostatnimi czasy w modzie jest jednak informowanie sąsiadów o spodziewanych imprezach. Tak było i tym razem. Lokatorzy kartkę z informacją o tym, że będzie głośniej, powiesili w windzie. Reakcja sąsiadów okazała się hitem. Zobaczcie sami!

Impreza w bloku – powiesili kartkę z informacją w windzie. Reakcja sąsiadów to hit [FOTO]

Każdy kto mieszka w bloku, niejednokrotnie spotkał się z sytuację, gdy sąsiedzi urządzali głośną imprezę, lub sam był organizatorem takowego przyjęcia. Hałasy po godzinie 22 są jednak niezręczne i irytujące – zwłaszcza, gdy trzeba wstać rano do pracy lub wychowuje się małe dziecko, które także nie może zmrużyć oka przez głośną muzykę lub hałasy dobiegające z sąsiedniego lokalu.

W ostatnim czasie coraz więcej osób wpada jednak na pomysł, aby zwyczajnie informować sąsiadów o spodziewanym przyjęciu. Jest to okazanie szacunku oraz szansa, że ci przymkną oko na ewentualne zakłócanie ciszy nocnej. Tak było w przypadku mieszkańców jednego z bloków w Kwidzynie. O wszystkim pisał portal o2.pl. Mieszkańcy budynku o imprezie poinformowali za pomocą kartki, którą powiesili w windzie – tak, aby zobaczyło ją jak najwięcej osób. Jej treść prezentowała się następująco:

Drodzy mieszkańcy! W najbliższą sobotę w godzinach wieczornych na II piętrze odbędzie się przyjęcie urodzinowe. W związku z tym bardzo prawdopodobne, iż będzie trochę głośniej niż zwykle, za co z góry przepraszam. Dziękuję bardzo za wyrozumiałość. Miłego dnia!

Jak na wszystko zareagowali sąsiedzi? To po prostu hit!

impreza w bloku kartka

ZOBACZ TAKŻE: Dlatego każde auto powinno mieć kamerkę. Nagranie z Polski przeraża [WIDEO]

Sąsiedzi wykazali się wielką wyrozumiałością – odpowiedzieli na tej samej kartce!

Jak się okazuje, reakcja sąsiadów przeszła wszelkie oczekiwania. Mianowicie, postanowili oni odpowiedzieć na wszystko jeszcze na tej samej kartce. Niektórzy życzyli imprezowiczom dobrej zabawy, inny przekornie pytali, na którą godzinę mają się stawić na miejscu. Ktoś jeszcze napisał:

Gdyby ktoś z gości nie dopisał, możemy wpaść. Dobrej zabawy!

To wszystko pokazuje, jak ważne jest dobre życie z sąsiadami. Zdjęcie omawianej kartki pojawiło się na Instagramie influencerki Mai Kołodziejczyk (@pukkalifestyle).

źródło: o2.pl, Instagram; foto: Instagram (@pukkalifestyle)

Bartek Z

Absolwent Uniwersytetu Wrocławskiego na kierunku Dziennikarstwo i Komunikacja Społeczna, specjalizacja: dziennikarstwo sportowe. Pasjonat piłki ręcznej oraz piłki nożnej.