Dlatego każde auto powinno mieć kamerkę. Nagranie z Polski przeraża [WIDEO]

dlatego każde auto powinno

Dlatego każde auto powinno mieć kamerkę. W sieci pojawiło się nagranie z Polski, które dosłownie przeraża. Na drodze omal nie doszło do tragedii i to wcale nie z winy kierowcy. Jednakże, trudno byłoby uwierzyć w prawdziwy przebieg zdarzeń, gdyby nie rejestrator samochodowy. To właśnie on pokazał prawdę, która dla wielu mogła być niewiarygodna. Co takiego wydarzyło się na drodze 105 między Świerznem a Stuchowem w województwie zachodniopomorskim? Zobaczcie sami! Wideo w dalszej części tekstu.

Dlatego każde auto powinno mieć kamerkę. Nagranie z Polski przeraża [WIDEO]

Kamerki samochodowe stają się powoli niemal standardowym i podstawowym wyposażeniem aut na polskich drogach. Ich posiadanie ma wiele atutów. Dzięki nim łatwiej udowodnić winę drugiego kierowcy podczas dyskusyjnych zdarzeń drogowych. Niekiedy stają się też kluczowe w sytuacji, gdy ktoś próbuje wymusić odszkodowanie.

O znakomitej inwestycji w kamerkę może mówić kierowca, który niedawno poruszał się drogą 105 między Świerznem a Stuchowem. Mianowicie, na maskę jego pojazdu wskoczył poruszający się drogą pieszy. Wszystko wyglądało naprawdę dramatycznie. Zdarzenie skutkowało poważnymi uszkodzeniami pojazdu, oraz obrażeniami mężczyzny, który postanowił wskoczyć na samochód. Tak naprawdę dotąd nie wiadomo, czym tak naprawdę kierował się pieszy. Jednakże, gdyby nie nagranie z kamerki samochodowej trudno byłoby uwierzyć w to, co tak naprawdę się tam stało. Przyznali to także sami policjanci, którzy przybyli na miejsce zdarzenia. Wideo można zobaczyć poniżej:

ZOBACZ TAKŻE: Dwa pierwsze gole Lewandowskiego w lidze hiszpańskiej! Tak dla Barcelony trafiał Polak [WIDEO]

Policjanci po pokazaniu im filmiku powiedzieli, że bez niego nie uwierzyliby mi, że mężczyzna sam skoczył mi na maskę”

Pod powyższym nagraniem, które opublikowano w serwisie YouTube na kanale STOP CHAM, pojawiła się krótka relacja od autora całego zdarzenia. Zdradził w niej, iż policjanci rzeczywiście przyznali, że nie uwierzyliby w przebieg zdarzenia gdyby nie materiał wideo. To pokazuje, jak dobrą inwestycją może okazać się zamontowanie kamerki samochodowej w pojeździe. Poniżej wpis autora nagrania (pisownia oryginalna):

Droga 105 między Świerznem a Stuchowem (zach-pom). Mężczyzna był trzeźwy-został zabrany do szpitala z obrażeniami głowy i ciała. Szedł o własnych siłach. Po wszystkim (przed przyjazdem Policji) zapytał mnie,czy nie podwiózłbym go do domu… Policjanci po pokazaniu im filmiku powiedzieli, że bez niego nie uwierzyliby mi ,że mężczyzna sam skoczył mi na maskę.

źródło: o2.pl, YouTube – STOP CHAM; foto: YouTube

Bartek Z

Absolwent Uniwersytetu Wrocławskiego na kierunku Dziennikarstwo i Komunikacja Społeczna, specjalizacja: dziennikarstwo sportowe. Pasjonat piłki ręcznej oraz piłki nożnej.