Horror w Inowrocławiu. Ojciec zabił 10-letnią córkę. Szokujące fakty o mężczyźnie

horror w inowrocławiu

Horror w Inowrocławiu. Jak donoszą największe krajowe media, na jednym z tamtejszych osiedli, ojciec miał zabić swoją 10-letnią córkę. Momentalnie wyciekły szokujące fakty o mężczyźnie. Wszystko wydarzyło się w sobotę nad ranem. 52-latek sam o wszystkim poinformował policję, a następnie wyskoczył z czwartego piętra bloku mieszkalnego. Przeżył upadek ale jest ciężko ranny. Szczegóły poniżej.

Horror w Inowrocławiu. Ojciec zabił 10-letnią córkę. Szokujące fakty o mężczyźnie

Dramatyczne doniesienia obiegły rano krajowe media. Do istnego horroru doszło w Inowrocławiu. Tragedia rozegrała się na jednym z osiedli na Rąbinie. Właśnie tam mężczyzna zamordował nożem swoją 10-letnią córkę. 52-latek sam miał o wszystkim poinformować policję, po czym wyskoczył z czwartego piętra bloku mieszkalnego. Portal RMF24.pl przytacza komunikat policji w tej sprawie. Rzeczniczka prasowa kujawsko-pomorskiej policji Monika Chlebicz mówiła:

52-latek zadzwonił na numer alarmowy 112 i poinformował, że zabił swoją 10-letnią córkę. Po zgłoszeniu telefonicznym wyskoczył z okna mieszkania na czwartym piętrze.

Przybyła na miejsce policja rzeczywiście odnalazła ciało dziecka w mieszkaniu. Sprawca tragedii przeżył upadek z wysokości, ale jak podaje RMF24.pl – jego stan jest ciężki. W wyniku zdarzenia złamał kręgosłup.

ZOBACZ TAKŻE: Zamontowali kamerę w wizjerze. Oglądając nagranie zamarli. Sceny jak z horroru w Polsce [WIDEO]

Mężczyzna leczył się psychiatrycznie

Jak czytamy w RMF24.pl – mężczyzna, który zamordował 10-letnią córkę, leczył się psychiatrycznie. Ponadto jego partnerka, z którą mieszkał, obecnie także przebywa w szpitalu psychiatrycznym. W trakcie zbrodni w mieszkaniu nie było 15-letniej córki sprawcy tragedii – ta nocowała u koleżanki.

52-latek w 2022 roku wystąpił w Kuchennych Rewolucjach. Porażające ustalenia Faktu

Do szokujących informacji dotarł Fakt. Jak się okazuje, 52-latek zupełnie niedawno wystąpił w jednym z odcinków Kuchennych Rewolucji Magdy Gessler. Jak czytamy w serwisie obcas.pl – „już wtedy swoim zachowaniem zwrócił uwagę Magdy Gessler”.  Portal podaje:

Jak zauważył Fakt, 52-latek brał udział w programie Kuchenne rewolucje wraz ze swoją partnerką w kwietniu 2022 roku. Była to niewielka pizzeria, która mieściła się w Inowrocławiu. Lokal nie przynosił zysków, dlatego o pomoc poproszono Magdę Gessler. Ostatecznie restauracja Masters zmieniła się w lokal o nazwie Z gęsią po drodze.

źródło: RMF24.pl, obcas.pl