Holandia: dorośli rozbiorą się przed dziećmi w telewizyjnym show

holandia dorośli rozbiorą się

Holandia: dorośli rozbiorą się przed dziećmi w telewizyjnym show. Jak łatwo się domyślić, cały pomysł wywołał ogromne kontrowersje – nie tylko w kraju, gdzie wszystko ma się wydarzyć. Już teraz okazuje się, że stworzono petycję, która sprzeciwia się programowi. Według portalu wirtualnemedia.pl, zebrano pod nią już 100 tysięcy podpisów. Szefowie telewizji publicznej NTR tłumaczą, skąd wziął się pomysł na tego typu produkcję. Ich argumenty nie przekonują jednak dużej części społeczeństwa.

Holandia: dorośli rozbiorą się przed dziećmi w telewizyjnym show. Ogromne kontrowersje wokół pomysłu telewizji publicznej NTR

Kolejny kontrowersyjny program telewizyjny na horyzoncie. Tym razem mowa o Holandii. Tamtejsza telewizja publiczna NTR poinformowała, że zamierza wyemitować produkcję, w której dorośli rozbiorą się przed dziećmi, a te będą zadawać im pytania. Wszystko ma nosić nazwę „Simply Naked”. Jak tłumaczy portal noizz.pl – zamysł programu polega na tym, iż nadzy dorośli będą odpowiadać na pytania zadawane przez dzieci w wieku 10-12 lat. Mają one dotyczyć ciała i seksualności. Wszystko ma za zadanie pokazać różnorodność ludzkiego ciała, zatem w „Simply Naked” wystąpią między innymi osoby otyłe, bardzo chude, starsze itp.

Generalnie rzecz ujmując, nadzy dorośli mają łamać stereotypy znane z sieci – mowa o celebrytach z wysportowanymi sylwetkami. To jednak nie przekonuje rzeszy osób, którym cały pomysł nie przypadł do gustu. Według nich, nie jest to dobra metoda edukacji dla dzieci.

ZOBACZ TAKŻE: SKANDALICZNA INTERWENCJA STRAŻY MIEJSKIEJ ZA BRAK MASECZKI! WSZYSTKIEMU PRZYGLĄDAŁO SIĘ DZIECKO OBEZWŁADNIANEGO MĘŻCZYZNY. W SIECI POJAWIŁO SIĘ NAGRANIE! [WIDEO]

W Holandii petycja wzywająca do wstrzymania emisji kontrowersyjnego programu. Już 100 tysięcy podpisów

Reakcja konserwatywnych środowisk w Holandii okazała się błyskawiczna. Już teraz petycja wzywająca do wstrzymania emisji kontrowersyjnego programu zebrała 100 tysięcy podpisów. Jak czytamy w wirutalnemedia.pl – została już ona przekazana izbie niższej parlamentu.

Inicjatorem całej akcji związanej z petycją jest vloger Daniel van Deutekom. Jak powiedział sam zainteresowany:

Mam nadzieję, że jest to jasny sygnał, że my jako podatnicy tego nie zaakceptujemy.
Władze telewizji jak na ten momentu upierają się jednak, że wszystko ma ściśle określony cel. Przy okazji przyznają, że spodziewano się burzy po ogłoszeniu formatu programu. Czy finalnie „Simply Naked” rzeczywiście zostanie zdjęte z anteny?

Bartek Z

Absolwent Uniwersytetu Wrocławskiego na kierunku Dziennikarstwo i Komunikacja Społeczna, specjalizacja: dziennikarstwo sportowe. Pasjonat piłki ręcznej oraz piłki nożnej.