Guns N’ Roses zagraja w Polsce! Plany nowej trasy koncertowej

guns n roses

Zespół Guns N’ Roses, który od 2016 postanowił wznowić koncerty, opublikował plany na 2020 rok. Legendarna grupa odwiedzi wiele europejskich miast, a jednym z nich jest Warszawa. Wydarzenie w stolicy Polski odbędzie się na Stadionie Narodowym w Warszawie już 17 czerwca 2020 roku.

Guns N’ Roses zagrają w Polsce! Plany nowej trasy koncertowej

Fani legendarnej amerykańskiej grupy będą wniebowzięci. Uwielbiany przez nich zespół w 2020 roku odbędzie ogromną trasę koncertową, podczas której odwiedzi Polskę. Koncert w naszym kraju odbędzie się w środę, 17 czerwca na PGE Stadionie Narodowym w Warszawie. Już teraz organizatorzy spodziewają się ogromnego zainteresowania tymże wydarzeniem. Trasa koncertowa w Europie, swój początek będzie mieć w portugalskiej Lizbonie dnia 20 maja. Wcześniej zespół grać będzie na innych kontynentach.

ZOBACZ TAKŻE: NIE ŻYJE OJCIEC ZBIGNIEWA BOŃKA. JÓZEF BONIEK MIAŁ 88 LAT

Przedsprzedaż biletów na warszawski koncert Guns N’ Roses

Fani z niecierpliwością wyczekują momentu, kiedy będą mogli kupić bilety na koncert amerykańskiej grupy w Polsce. Jak się okazuje, przedsprzedaż City Handlowy rozpocznie już 16 grudnia o godzinie 10:00 i potrwa do 18 grudnia do godziny 9:00. Przedsprzedaż Ticketmaster będzie trwać natomiast od 17 grudnia (godzina 10:00) do 18 grudnia (godzina 10:00).

Otwarta sprzedaż ruszy 18 grudnia o godzinie 10:00. Pierwszeństwo w zakupie biletów będą mieć członkowie Fan Club Nightrain. Ogólna sprzedaż prowadzona będzie za pośrednictwem portali www.LiveNation.pl oraz www.Ticketmaster.pl.

źródło zdjęcia: Wikipedia

Bartek Z

Absolwent Uniwersytetu Wrocławskiego na kierunku Dziennikarstwo i Komunikacja Społeczna, specjalizacja: dziennikarstwo sportowe. Pasjonat piłki ręcznej oraz piłki nożnej.