Groził Polsce. Kadyrowa znów kompletnie poniosło, szokujące słowa [WIDEO]

kadyrow bardzo mocno

Groził Polsce. Kadyrowa znów kompletnie poniosło! Czeczeński przywódca nadal się nie zatrzymuje i publikuje kolejne kontrowersyjne nagrania. Tym razem Ramzan Kadyrow opowiadał, jakie byłyby jego ruchy, gdyby rządził Rosją. Jak można dowiedzieć się choćby z o2.pl – znów nie zabrakło gróźb skierowanych w różne kraje. Materiał wideo z Kadyrowem w roli głównej zobaczycie w dalszej części tekstu. Co Czeczen opowiadał tym razem? Internauci dosłownie złapali się za głowę…

Groził Polsce. Kadyrowa znów kompletnie poniosło, nagranie krąży po sieci [WIDEO]

Ramzan Kadyrow nadal nie daje o sobie zapomnieć. Czeczeński przywódca od początku inwazji Rosji na Ukrainę jest nadzwyczajnie aktywny w mediach społecznościowy. Sam kilka razy miał pojawić się na froncie w zaatakowanej Ukrainie. Ostatnimi czasy Kadyrow groził też Polsce. Wtedy rozchodziło się o incydent z ambasadorem Rosji w Polsce, który został oblany w Warszawie czerwoną farbą. Czeczen w związku z tym wzywał Polskę do złożenia oficjalnych przeprosin oraz zapewniał, że „nie zostawi tak tej sprawy”.

Teraz fantazja Ramzana Kadyrowa wkroczyła na kolejne, nieosiągalne wcześniej poziomy. Mianowicie, w nagraniu, które zdecydował się opublikować w mediach społecznościowych mówił o tym, jak wyglądałaby rzeczywistość, gdyby to on rządził Rosją. Warto przypomnieć, że Kadyrow to bliski sojusznik Władimira Putina. Jak łatwo się domyślić, Czeczen znów wystosował groźby w kierunku kilku krajów. Mianowicie, w nagraniu mówił, że będąc na miejscu prezydenta Rosji, „zabrałby wszystkie europejskie kraje, które sprzeciwiły się Rosji”. To jednak nie koniec…

ZOBACZ TAKŻE: Korea Północna wystrzeli taktyczną broń nuklearną? USA pewne – jest ostrzeżenie

Kadyrow: „Wojna powinna trwać, dopóki nie zniosą sankcji i nie przeproszą. To jest wojna dla dobra, dla szczęścia ludzi”

O tym, że Ramzan Kadyrow żyje „w swoim świecie”, można było się przekonać już niejednokrotnie. Teraz w takim przekonaniu Czeczen utwierdził ponownie. Świadczy o tym jego wypowiedź, którą przytacza portal o2.pl. Co zrobiły Kadyrow, gdyby znalazł się na miejscu Władimira Putina? Zobaczcie sami:

Gdyby zależało ode mnie, to zabrałbym te wszystkie europejskie kraje. One są teraz absolutnie bezwartościowe. Mówią również nieprzyzwoite rzeczy na temat naszego prezydenta oraz narodu rosyjskiego. Zabrałbym je i zostawił Amerykanów bez sojuszników.

Kadyrow dodał jeszcze, ile jego zdaniem powinna potrwać wyniszczająca wojna na Ukrainie:

Wojna powinna trwać, dopóki nie zniosą sankcji i nie przeproszą. To jest wojna dla dobra, dla szczęścia ludzi. Uczestnictwo w niej to przyjemność. My czerpiemy z tego przyjemność.

źródło: o2.pl, Twitter; foto: Twitter

Bartek Z

Absolwent Uniwersytetu Wrocławskiego na kierunku Dziennikarstwo i Komunikacja Społeczna, specjalizacja: dziennikarstwo sportowe. Pasjonat piłki ręcznej oraz piłki nożnej.