Gorzów Wielkopolski: zastrzelił młodą kobietę w pralni! Trwa policyjna obława

tragiczny wypadek we wrocławiu

Gorzów Wielkopolski: dopływają szokujące wieści! Jak informuje policja, doszło tam do morderstwa w jednej z pralni. Ofiarą jest 26-letnia pracująca w tymże miejscu kobieta. Policja wytypowała konkretną osobę – za zbrodnię odpowiadać ma 26-latek, który strzałem w głowę pozbawił swoją ofiarę życia. Trwa obława.

Gorzów Wielkopolski: zastrzelił młodą kobietę w pralni, trwa obława na napastnika

Szokujące wieści dopływają z Gorzowa Wielkopolskiego. Jak donoszą największe krajowe media a także policja, doszło tam do potwornej zbrodni. Dramat rozegrał się w pralni na gorzowskim Zawierciu. Pod budynek podjechał pojazd, wysiadł z niego mężczyzna i udał się do środka. Natychmiast padł strzał. Policja twierdzi, że napastnik dobrze wiedział po co tam przyjeżdża i co chce zrobić. Mianowicie, po wszystkim bardzo szybko oddalił się z miejsca zdarzenia. Ofiara była jeszcze reanimowana, jednakże jej życia nie udało się uratować.

Podejrzany strzelił ofierze w głowę

Jak potwierdzają policjanci, strzał wymierzony był w głowę ofiary. W zasadzie nie było szans na uratowanie jej życia. Funkcjonariusze są zgodni co do tego, że mężczyzna dobrze wiedział w jakim celu przyjechał do pralni, a zabójstwo było planowane. Wiadomo, że 26-latek jest w posiadaniu broni i może być niebezpieczny. Śledczy ustalają, jakim dokładnie samochodem się porusza. Policję w całym województwie postawiono w stan najwyższej gotowości. Rękę na pulsie trzymają także funkcjonariusze z Niemiec oraz sąsiadujących województw. Dramat w pralni rozegrał się około godziny 13.

ZOBACZ TAKŻE: AKTYWIŚCI BLOKUJĄ DOSTAWĘ WĘGLA DO POLSKI

Bartek Z

Absolwent Uniwersytetu Wrocławskiego na kierunku Dziennikarstwo i Komunikacja Społeczna, specjalizacja: dziennikarstwo sportowe. Pasjonat piłki ręcznej oraz piłki nożnej.