Dziecko z papierosem na trybunach? Nie zgadniesz ile ma lat!

dziecko z papierosem

Dziecko z papierosem na trybunach? W ostatnim czasie bardzo popularne było nagranie z meczu w Turcji, pokazujące zdawałoby się młodzieńca, zaciągającego się papierosem. Wzbudziło to niemałe kontrowersje wśród internautów. Okazało się, że do osoby palącej na stadionie udało się dotrzeć. Trudno uwierzyć w to, ile rzeczony chłopiec ma lat…

Dziecko z papierosem na trybunach?

Turcja, towarzyski charytatywny mecz zespołów Bursasporu oraz Fenerbahce. Cel szczytny – cały dochód z biletów przeznaczony ma być bowiem na organizacje pomagające dzieciom z autyzmem i nowotworem, a także osobom chorym na białaczkę. Jakież było zdziwienie oglądających wspomniane spotkanie w telewizji, gdy ich oczom ukazało się – w ich mniemaniu – dziecko zaciągające się papierosem. Realizator bardzo szybko zmienił ujęcie, jednakże i tak trafiło ono do sieci, zataczając tam ogromne koła. Komentujący byli w szoku, że tak młoda osoba bezkarnie pali, nie zważając na obecność innych. Sytuacja zrobiła się bardzo głośna, a media w końcu dotarły do sprawcy całego zamieszania. Dopiero wtedy wyszło na jaw, ile tak naprawdę lat ma osoba z nagrania poniżej:

Wiek „dziecka” zaskoczył wszystkich

Tematem numer jeden po zakończeniu spotkania był nie sam mecz, a zarejestrowana powyżej sytuacja. Wszyscy dociekali, jak mogło dojść do tego, że dziecko będące na meczu, bezkarnie paliło papierosy. Prawda okazała się jednak szokująca. Osoba którą widać na filmie, wcale nie jest dzieckiem. W istocie, jest to 36-letni kibic Bursasporu, który na mecz przyszedł ze sowim synem. Mimo to trzeba przyznać, że wygląda zaskakująco młodo. W sieci pojawiło się także inne ujęcie, które już nieco mniej zakłamuje obraz, niżeli telewizyjna kamera.

Nie wszyscy wierzą w takowe rewelacje. Warto pochylić się nad jeszcze jednym istotnym elementem w tejże sprawie. W Turcji palenie w miejscach publicznych jest surowo zabronione. Takowym miejscem jest rzecz jasna również stadion. Za tego typu wykroczenie, nakłada się tam mandat. W przeliczeniu na polską walutę, jego wartość to około 50 złotych. Nie wiadomo jak dotąd, czy młodo wyglądający 36-latek został nim ukarany.

ZOBACZ TAKŻE: TRUJĄCA GĄSIENICA W POBLIŻU SZPITALA! BÓL JAK PRZY ZŁAMANIU KOŚCI

Bartek Z

Absolwent Uniwersytetu Wrocławskiego na kierunku Dziennikarstwo i Komunikacja Społeczna, specjalizacja: dziennikarstwo sportowe. Pasjonat piłki ręcznej oraz piłki nożnej.