Gołębiewski w Pobierowie! To największy hotel w Polsce

Gołębiewski w Pobierowie! Hotele Gołębiewski znane są w niemal całej Polsce – obiekty te wyróżniają się swoimi gabarytami, luksusem oraz szeroką gamą usług, jakie oferują. Tym razem największy w nich zagości w końcu nad Bałtykiem – a konkretnie w Pobierowie. Zobacz jak wyglądają prace nad ogromnym hotelem oraz poznaj szczegóły wielkiej inwestycji!

Gołębiewski w Pobierowie

Choć oficjalne otwarcie nowego hotelu w województwie zachodniopomorskim oficjalnie nastąpi dopiero za 2 lata, już teraz można obserwować bryłę Gołębiewskiego. Jego położenie a także gabaryty robią kolosalne wrażenie. Wystarczy spojrzeć na wartość, jaką wyniesie powierzchnia całkowita obiektu – to, bagatela, 180 tysięcy metrów kwadratowych.

Gołębiewski Pobierowo 2019

Liczby w kontekście nowego nadmorskiego hotelu Gołębiewski robią niemałe wrażenie. Zacznijmy od liczby pokojów – ma ich być tam aż 1110! Co więcej, nie będą należały do małych, bo gro z nich będzie mierzyć od 60 do 80 metrów kwadratowych. Szacunkowo podaje się natomiast, że obiekt pomieści około 2500 tysiąca gości jednocześnie. 

Najwięcej emocji budzi jednak wieść o całorocznym lodowisku, które ma być zlokalizowane w podziemiach hotelu. To jednak nie koniec rewelacji, gdyż w przyszłości hotel ma zapewnić sobie własną marinę a także dedykowane mu molo, którego w Pobierowie nie ma wcale. Te wszystkie rewelacje Gazie Wyborczej podaje Robert Skraburski, a więc dyrektor nadmorskiego Gołębiewskiego. Szczególnym zainteresowaniem z pewnością będą cieszyć się tam pokoje z widokiem na morze. Ma być ich naprawdę sporo, a piękne krajobrazy będzie można podziwiać już z drugiego piętra. W sumie będzie ich aż… 11!

Hotel Gołębiewski Pobierowo – kiedy otwarcie?

Jak wcześniej wspomniano, otwarcie Gołębiewskiego w Pobierowie planowane jest dopiero na rok 2021, jednak inwestycja już teraz budzi ogromne zainteresowanie ludzi w całej Polsce. Mówi się jednak też, że pierwsza część hotelu być może zostanie oddana do użytku już za rok. Ile jednak w tym prawdy? Czas pokaże.

Jakie jeszcze atrakcje będzie oferować Gołębiewski w Pobierowie? Mówi się o dwóch salach teatralno-kinowych, licznych salach zabaw dla dzieci, restauracjach, klubie a także pubie. Wszystko z kolei znajdzie się na 30 hektarowej powierzchni, która niegdyś była jednostką wojskową (zaledwie 150 metrów od morza!).

źródło zdjęć: kamienskie.info, skyscarpercity.com, szczecinwyborcza.pl

Bartek Z

Absolwent Uniwersytetu Wrocławskiego na kierunku Dziennikarstwo i Komunikacja Społeczna, specjalizacja: dziennikarstwo sportowe. Pasjonat piłki ręcznej oraz piłki nożnej.