Funkcjonariusz smaruje alkomat środkiem z alkoholem. Takie rzeczy tylko w Polsce [WIDEO]

funkcjonariusz smaruje alkomat

Funkcjonariusz smaruje alkomat środkiem z alkoholem – a następnie chce nim badać zatrzymaną osobę! W nagraniu, które opublikowano w serwisie wykop.pl, nie jest to jednak jedyny absurd. Wideo zdobyło tam jednak ogromną popularność i jest ochoczo komentowane przez użytkowników. Na temat samego zajścia nie wiadomo jednak zbyt wiele. Jedyne co można zauważyć, to fakt, że do czynienia mamy z funkcjonariuszem straży granicznej. Ostatecznie osoba zatrzymana nie godzi się na badanie urządzeniem, które bezpardonowo zostało potraktowane środkiem dezynfekującym. Co natomiast działo się dalej? To już jest zagadką. Materiał można obejrzeć poniżej!

Funkcjonariusz smaruje alkomat środkiem z alkoholem i chce zbadać trzeźwość zatrzymanego! Takie rzeczy tylko w Polsce

Taka sytuacja – gdyby nie epidemia koronawirusa – z pewnością nie miałaby miejsca. W serwisie wykop pojawiło się naprawdę osobliwe nagranie, a co jeszcze bardziej ciekawe, pochodzi ono z naszego kraju. Niestety, nie stawia ono w dobrym świetle głównego bohatera filmu – czyli funkcjonariusza straży granicznej. Mężczyzna ten prawdopodobnie zatrzymał osobę, która jest autorem materiału wideo. Z niego nie wynika jednak jasno powód zatrzymania i chęci kontroli trzeźwości. Do tej ostatecznie nie dochodzi. Dlaczego?

Zatrzymany zwyczajnie odmówił dmuchnięcia w alkomat. Nie zrobił tego jednak bez powodu. A to dlatego, że tuż przed omawianym badaniem, do którego nie doszło, funkcjonariusz wysmarował alkomat środkiem dezynfekującym – a jak dobrze wiadomo, te sporządzone są na bazie alkoholu. Prawdopodobnie tak samo było i tym razem.

ZOBACZ TAKŻE: NIEZWYKLE BLISKIE SPOTKANIE Z NIEDŹWIEDZIEM – BOHATEREM NAGRANIA OKAZAŁ SIĘ MAŁY CHŁOPIEC, KTÓRY W OBECNOŚCI GROŹNEGO ZWIERZĘCIA ZACHOWAŁ SIĘ NICZYM PROFESOR! ZOBACZ TRZYMAJĄCE W NAPIĘCIU WIDEO!

Jak wyglądało całe zajście? Zobacz nagranie!

Nagranie z całego zajścia jest nieco komiczne. W podobnym tonie wypowiadają się o nim komentujący. Co tak właściwie na myśli miał funkcjonariusz? Zresztą, jakby nie patrzeć – urządzenie, z którego chciał skorzystać i posmarował je środkiem dezynfekującym, tak naprawdę używa się w sposób bezdotykowy (nie posiada bowiem ustnika). Niektórzy pytają – czy jakakolwiek dezynfekcja była zatem potrzebna? A jeśli już, to czy akurat tuż przed badaniem?

Na powyższe pytania najlepiej odpowiedzieć sobie samemu. Wideo, o którym mowa, prezentujemy natomiast poniżej:

źródło: YouTube, Streamable