Bliskie spotkanie z niedźwiedziem – szokujące wideo z dzieckiem w roli głównej

bliskie spotkanie z niedźwiedziem

Bliskie spotkanie z niedźwiedziem! W sieci pojawiło się szokujące nagranie, w którym główną rolę odegrał mały chłopiec. Bohater zachował się jednak książkowo, nie spanikował i zwierzę zostawiło go w spokoju. Nagranie przyprawia jednak o gęsią skórkę i do samego końca trzyma w ogromnym napięciu. Jak się okazało, profesjonalne podejście do tematu w wykonaniu chłopca, nie było dziełem przypadku. O omawianej sytuacji jest już głośno na całym świecie. Wideo, o którym mowa, prezentujemy poniżej.

Bliskie spotkanie z niedźwiedziem – w sieci pojawiło się szokujące nagranie z dzieckiem w roli głównej!

W ostatnim czasie nagarnia z niedźwiedziem są na czasie – mowa tutaj rzecz jasna o sytuacji z warszawskiego ZOO. Właśnie tam, pijany mężczyzna postanowił „zabawić” się z niczego niewinnym zwierzęciem, narażając je na niepotrzebny stres, przy okazji ryzykując własne życie. Choć lekkomyślny turysta wyszedł ze wszystkiego bez szwanku, pracownicy ogrodu zoologicznego podają, jakby zajście odbiło się na psychice starej niedźwiedzicy. Zestresowane, podtapiane i duszone zwierzę, nie chciało później wyjść z fosy ochronnej i nerwowo porykiwało.

Nieco inną sytuację przedstawimy jednak dziś. Tym razem wszystko miało miejsce na górskich terenach Dolomitów we Włoszech. Do bliskiego spotkania z groźnym zwierzęciem doszło podczas rodzinnego pikniku, a niemal oko w oko z niedźwiedziem stanął zaledwie 12-letni chłopiec imieniem Allesandro.

ZOBACZ TAKŻE: NOWY ABSURDALNY MANDAT W POLSCE? POLICJA BĘDZIE KARAĆ KIEROWCÓW, A WSZYSTKO ZWIĄZANE JEST Z KORONAWIRUSEM! ZOBACZ O CO CHODZI I ILE BĘDZIE TRZEBA ZAPŁACIĆ

Pasja uratowała chłopca – interesuje się zwierzętami i wiedział jak się zachować w obecności niedźwiedzia

Tym razem kluczem okazał się spokój i opanowanie. Choć niedźwiedź był blisko 12-latka i nieustannie go obserwował – dziecko pozostało niewzruszone i powoli, niemal bezszelestnie podążało w kierunku rodziców. Tylko dzięki temu zwierzę za nim nie ruszyło.

Nagranie budzi sporo emocji i trzeba przyznać, że trzyma w napięciu od początku do końca. Na łamach włoskiej prasy wujek chłopca przyznał, że kluczowe okazały się jego zainteresowania. Młodzieniec lubuje się bowiem z zwierzętach i doskonale wiedział, jak powinien zachować się w obecności niedźwiedzia.

W Dolomitach obecnie może przebywać od 80 do 90 niedźwiedzi.

Wideo, o którym mowa, można zobaczyć poniżej:

źródło: Liveleak, YouTube