Francuska wyspa Roch Ar Hon wystawiona na sprzedaż

Francuska wyspa Roch Ar Hon

Francuska wyspa  Roch Ar Hon wystawiona na sprzedaż. To świetna oferta dla osób uwielbiających samotność, spokój i przepiękne widoki. Wyspa znajduje się u wybrzeży francuskiej Bretanii. Ma niecałe sześć i pół tysiąca metrów kwadratowych i kosztuje 1,68 miliona euro.

Malownicze krajobrazy

Francuska wyspa Roch Ar Hon została wystawiona na sprzedaż. Warto zaznaczyć, że znajduje się na niej zaledwie kilka drzew oraz zabytkowy XVIII-wieczny dom zbudowany na zboczu skał. W połowie lat 90. willę wyremontowano – odnowiono wnętrza oraz zaopatrzono dom w niezbędne do życia udogodnienia takie jak prąd, bieżąca woda i inne podstawowe media. Wyspa znajduje się u wybrzeży francuskiej Bretanii, a dokładnie kilkaset metrów od wybrzeża bretańskiego. Dopłynięcie do brzegu motorówką lub łódką zajmuje około 10 minut. Cała wyspa ma niespełna 6,5 tys. metrów kwadratowych i kosztuje 1,68 miliona euro.

Oferta jest idealna dla osób ceniących sobie spokój, ciszę, odosobnienie i malownicze widoki. Wyspę otaczają efektowne, skaliste wybrzeża, a cała porośnięta jest przepiękną, dziką roślinnością. Uroku dodaje lazurowa woda okalająca wysepkę. Poniższy film pokazuje jak atrakcyjnym miejscem jest Roch Ar Hon:

ZOBACZ TAKŻE: BAŁAGANIARZE LEPIEJ RADZĄ SOBIE W ŻYCIU I SĄ KREATYWNIEJSI

Magdalena C

Z wykształcenia inżynier produkcji. Miłośniczka podróży i dokumentów kryminalnych.