Nowa Motorola Razr – składany smartfon, który nie należy do tanich

Coraz częściej słyszymy o innowacyjnych rozwiązaniach i nowych propozycjach od światowych firm. Zdecydowanie lubimy nowinki ze świata technologii, a ta informacja może zaciekawić niejedną osobę. Nowa Motorola Razr to propozycja smartfona z dużym wyświetlaczem, który dodatkowo można złożyć. Przypomina telefon z klapką, jednak w ulepszonej wersji. 

Nowa Motorola Razr – co oferuje producent?

Fani nowinek technologicznych powinni być zadowoleni, gdyż Motorola przygotowała składany smartfon, przypominający popularny telefon z klapką. Jednak, jak to w przypadku świeżych rzeczy, jest wiele ulepszeń urządzenia. Co prawda pozostano przy słabszych przedzespołach, aby telefon się nie przegrzewał czy nie pobierał zbyt dużo energii. Akumulator o pojemności 2510 mAh według ekspertów również może nie zachwycić. Są też pewne ulepszenia, jednak portal CNN chyba się z tym nie zgadza.

Z tych lepszych rzeczy, aparat Motoroli Razr ma 16 megapikseli z przysłoną f/1.7. W środku dodatkowo kamerka do selfie, co ostatnio stało się bardzo modne. W przypadku konstrukcji, przypomina kultowy model Motoroli, którą wielu z was zapewne pamięta z młodszych lat. Największą frajdą ma być składany ekran, dzięki czemu jego wymiary będzie można pomniejszyć o połowę.

Wymiary: 172 x 72 x 6.9 mm, natomiast po złożeniu 94 x 72 x 14mm. 

ZOBACZ TAKŻE: OPRACOWANO MODEL CZŁOWIEKA ZMIENIONEGO PRZEZ TECHNOLOGIE

Największe zaskoczenie jednak wywołała cena, gdyż nie jest to wydatek niskiego rzędu. Mówimy o kwocie 1499 dolarów, co daje około 7 tys. złotych. Jak na podzielone zdania i brak efektu wow, to nie ukrywajmy spory wydatek. Cena przewyższa nawet najnowszego Iphone’a. Po pierwszych recenzjach widać, że smartfon zdobył jednak więcej negatywnych recenzji.

Martyna T

Absolwentka Uniwersytetu SWPS we Wrocławiu. Miłośniczka festiwali muzycznych oraz książek psychologicznych.